Prodané nemovitosti

Prodané nemovitosti v kraji Ústecký kraj s cenou do 2 mil. Kč

Do 2 mil. Kč

Od 20. 5. 2024

302 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 9.1.2025

Prodaný  byt 3+kk 65 m²Prodaný  byt 3+kk 65 m²
Prodaný  byt 3+kk 65 m²
Prodaný  byt 3+kk 65 m²

Prodaný byt 3+kk 65 m²

Duchcovská 2183/41, Teplice

1 450 000 Kč

22 308 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 275 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 7.1.2025

Prodaný  byt 2+1 56 m²Prodaný  byt 2+1 56 m²
Prodaný  byt 2+1 56 m²
Prodaný  byt 2+1 56 m²

Prodaný byt 2+1 56 m²

Sídliště 642, Benešov nad Ploučnicí

1 500 000 Kč

26 786 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Ondřej Špaček
Realitní kancelář: euro reality.info
Realitní makléř: Ing. Ondřej Špaček

Ing. Ondřej Špaček

4.5

Realitní kancelář: euro reality.info

Prodáno 7.1.2025

Prodaný  byt 2+1 49 m²Prodaný  byt 2+1 49 m²
Prodaný  byt 2+1 49 m²
Prodaný  byt 2+1 49 m²

Prodaný byt 2+1 49 m²

Aléská 255, Bílina - Pražské Předměstí

925 000 Kč

18 878 Kč/m2

Prodáno 3.1.2025

Prodaný  dům 123 m², pozemek 355 m²Prodaný  dům 123 m², pozemek 355 m²
Prodaný  dům 123 m², pozemek 355 m²
Prodaný  dům 123 m², pozemek 355 m²

Prodaný dům 123 m², pozemek 355 m²

Drahobuz 80, Drahobuz

1 390 000 Kč

1 250 000 Kč

10 163 Kč/m2

Prodáno 2.1.2025

Prodaný  byt 1+1 34 m²Prodaný  byt 1+1 34 m²
Prodaný  byt 1+1 34 m²
Prodaný  byt 1+1 34 m²

Prodaný byt 1+1 34 m²

Mlýnská 22, Ústí nad Labem - Neštěmice

990 000 Kč

29 118 Kč/m2

Realitní makléř: Stanislav Baumruk
Realitní kancelář: Reality Zavadil
Realitní makléř: Stanislav Baumruk

Stanislav Baumruk

4.6

Realitní kancelář: Reality Zavadil

Prodáno 30.12.2024

Prodaný  byt 2+kk 41 m²Prodaný  byt 2+kk 41 m²
Prodaný  byt 2+kk 41 m²
Prodaný  byt 2+kk 41 m²

Prodaný byt 2+kk 41 m²

Anežky České 645/12, Ústí nad Labem - Krásné Březno

1 360 000 Kč

33 171 Kč/m2

Realitní makléř: Petra Joachimsthalerová
Realitní kancelář: Nyxus reality s.r.o.
Realitní makléř: Petra Joachimsthalerová

Petra Joachimsthalerová

4.7

Realitní kancelář: Nyxus reality s.r.o.

Prodáno 30.12.2024

Prodaný  dům 175 m², pozemek 214 m²Prodaný  dům 175 m², pozemek 214 m²
Prodaný  dům 175 m², pozemek 214 m²
Prodaný  dům 175 m², pozemek 214 m²

Prodaný dům 175 m², pozemek 214 m²

Na Rynečku 28, Peruc

2 990 000 Kč

2 000 000 Kč

11 429 Kč/m2

Realitní makléř: Tereza Zelenková
Realitní kancelář: ZELENKOVÁ reality, partner Justo
Realitní makléř: Tereza Zelenková

Tereza Zelenková

Realitní kancelář: ZELENKOVÁ reality, partner Justo

Prodáno 18.12.2024

Prodaný  byt 1+1 36 m²Prodaný  byt 1+1 36 m²
Prodaný  byt 1+1 36 m²
Prodaný  byt 1+1 36 m²

Prodaný byt 1+1 36 m²

Borová 5136, Chomutov

850 000 Kč

23 611 Kč/m2

Realitní makléř: František Žikeš
Realitní kancelář: RE/MAX 4 You
Realitní makléř: František Žikeš

František Žikeš

4.8

Realitní kancelář: RE/MAX 4 You

Prodáno 12.12.2024

Prodaný  byt 2+kk 49 m²Prodaný  byt 2+kk 49 m²
Prodaný  byt 2+kk 49 m²
Prodaný  byt 2+kk 49 m²

Prodaný byt 2+kk 49 m²

Lidická 69/33, Most

1 260 000 Kč

25 714 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Sedláček a tým
Realitní kancelář: Martin Sedláček XtraReality
Realitní makléř: Martin Sedláček a tým

Martin Sedláček a tým

4.9

Realitní kancelář: Martin Sedláček XtraReality

Prodáno 12.12.2024

Prodaný  dům 150 m², pozemek 765 m²Prodaný  dům 150 m², pozemek 765 m²
Prodaný  dům 150 m², pozemek 765 m²
Prodaný  dům 150 m², pozemek 765 m²

Prodaný dům 150 m², pozemek 765 m²

Březinova 877/8, Jiříkov - Starý Jiříkov

1 550 000 Kč

10 333 Kč/m2

1...181920...31

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 275 nemovitostí