Prodané nemovitosti

Prodané nemovitosti v kraji Ústecký kraj s cenou do 2 mil. Kč

Do 2 mil. Kč

Od 20. 5. 2024

303 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 26.11.2024

Prodaný  byt 3+1 73 m²Prodaný  byt 3+1 73 m²
Prodaný  byt 3+1 73 m²
Prodaný  byt 3+1 73 m²

Prodaný byt 3+1 73 m²

Sídliště Za Chlumem 732, Bílina - Teplické Předměstí

1 750 000 Kč

1 550 000 Kč

21 233 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Sedláček a tým
Realitní kancelář: Martin Sedláček XtraReality
Realitní makléř: Martin Sedláček a tým

Martin Sedláček a tým

4.9

Realitní kancelář: Martin Sedláček XtraReality

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 276 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 26.11.2024

Prodaná  chata 40 m², pozemek 494 m²Prodaná  chata 40 m², pozemek 494 m²
Prodaná  chata 40 m², pozemek 494 m²
Prodaná  chata 40 m², pozemek 494 m²

Prodaná chata 40 m², pozemek 494 m²

Dolní Zálezly ev. č. 146, Dolní Zálezly

1 575 000 Kč

39 375 Kč/m2

Realitní makléř: Tomáš Hanauer
Realitní kancelář: Hanauer reality s.r.o.
Realitní makléř: Tomáš Hanauer

Tomáš Hanauer

3.4

Realitní kancelář: Hanauer reality s.r.o.

Prodáno 26.11.2024

Prodaný  byt 2+1 60 m²Prodaný  byt 2+1 60 m²
Prodaný  byt 2+1 60 m²
Prodaný  byt 2+1 60 m²

Prodaný byt 2+1 60 m²

Borová 5145, Chomutov

1 400 000 Kč

23 333 Kč/m2

Realitní makléř: Marek Šmíd
Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
Realitní makléř: Marek Šmíd

Marek Šmíd

4.8

Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.

Prodáno 19.11.2024

Prodaný  byt 2+kk 41 m²Prodaný  byt 2+kk 41 m²
Prodaný  byt 2+kk 41 m²
Prodaný  byt 2+kk 41 m²

Prodaný byt 2+kk 41 m²

Trnovanská 1332/35, Teplice - Trnovany

1 650 000 Kč

40 244 Kč/m2

Realitní makléř: Tomáš Vyhnálek
Realitní kancelář: Tomáš Vyhnálek
Realitní makléř: Tomáš Vyhnálek

Tomáš Vyhnálek

4.2

Realitní kancelář: Tomáš Vyhnálek

Prodáno 19.11.2024

Prodaný  byt 4+1 81 m²Prodaný  byt 4+1 81 m²
Prodaný  byt 4+1 81 m²
Prodaný  byt 4+1 81 m²

Prodaný byt 4+1 81 m²

Obvodová 733/1, Ústí nad Labem - Krásné Březno

1 690 000 Kč

20 864 Kč/m2

Realitní makléř: Daniel Humplík
Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
Realitní makléř: Daniel Humplík

Daniel Humplík

4.6

Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.

Prodáno 15.11.2024

Prodaný  byt 1+kk 21 m²Prodaný  byt 1+kk 21 m²
Prodaný  byt 1+kk 21 m²
Prodaný  byt 1+kk 21 m²

Prodaný byt 1+kk 21 m²

SNP 2382/18, Ústí nad Labem-centrum

950 000 Kč

45 238 Kč/m2

Realitní makléř: Stanislav Baumruk
Realitní kancelář: Reality Zavadil
Realitní makléř: Stanislav Baumruk

Stanislav Baumruk

4.6

Realitní kancelář: Reality Zavadil

Prodáno 15.11.2024

Prodaný  dům 58 m², pozemek 734 m²Prodaný  dům 58 m², pozemek 734 m²
Prodaný  dům 58 m², pozemek 734 m²
Prodaný  dům 58 m², pozemek 734 m²

Prodaný dům 58 m², pozemek 734 m²

Vojnice 68, Koštice

1 900 000 Kč

32 759 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Pech
Realitní kancelář: RE/MAX Stability
Realitní makléř: Jan Pech

Jan Pech

4.4

Realitní kancelář: RE/MAX Stability

Prodáno 12.11.2024

Prodaný  byt 2+1 54 m²Prodaný  byt 2+1 54 m²
Prodaný  byt 2+1 54 m²
Prodaný  byt 2+1 54 m²

Prodaný byt 2+1 54 m²

Cihlářská 4036, Chomutov

1 940 050 Kč

35 927 Kč/m2

Prodáno 5.11.2024

Prodaný  byt 3+1 59 m²Prodaný  byt 3+1 59 m²
Prodaný  byt 3+1 59 m²
Prodaný  byt 3+1 59 m²

Prodaný byt 3+1 59 m²

Kamenná 5092, Chomutov

950 000 Kč

16 102 Kč/m2

Prodáno 4.11.2024

Prodaný  byt 2+kk 37 m²Prodaný  byt 2+kk 37 m²
Prodaný  byt 2+kk 37 m²
Prodaný  byt 2+kk 37 m²

Prodaný byt 2+kk 37 m²

Jana Ámose Komenského 457, Klášterec nad Ohří - Miřetice u Klášterce nad Ohří

1 490 000 Kč

40 270 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Sedláček a tým
Realitní kancelář: Martin Sedláček XtraReality
Realitní makléř: Martin Sedláček a tým

Martin Sedláček a tým

4.9

Realitní kancelář: Martin Sedláček XtraReality
1...202122...31

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 276 nemovitostí