Prodané nemovitosti

Prodané nemovitosti v kraji Ústecký kraj s cenou do 3 mil. Kč

Do 3 mil. Kč

Od 20. 5. 2024

496 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 21.10.2025

Prodaný  byt 3+1 72 m²Prodaný  byt 3+1 72 m²
Prodaný  byt 3+1 72 m²
Prodaný  byt 3+1 72 m²

Prodaný byt 3+1 72 m²

V Oblouku 584/13, Ústí nad Labem - Krásné Březno

2 400 000 Kč

33 333 Kč/m2

Realitní makléř: Stanislav Baumruk
Realitní kancelář: Reality Zavadil
Realitní makléř: Stanislav Baumruk

Stanislav Baumruk

4.6

Realitní kancelář: Reality Zavadil

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 348 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 21.10.2025

Prodaný  byt 2+1 55 m²Prodaný  byt 2+1 55 m²
Prodaný  byt 2+1 55 m²
Prodaný  byt 2+1 55 m²

Prodaný byt 2+1 55 m²

Příbramská 326, Verneřice

1 599 000 Kč

29 073 Kč/m2

Prodáno 16.10.2025

Prodaný  byt 1+1 36 m²Prodaný  byt 1+1 36 m²
Prodaný  byt 1+1 36 m²
Prodaný  byt 1+1 36 m²

Prodaný byt 1+1 36 m²

Pionýrů 509, Klášterec nad Ohří - Miřetice u Klášterce nad Ohří

1 579 000 Kč

43 861 Kč/m2

Realitní makléř: Tomáš Vyhnálek
Realitní kancelář: Tomáš Vyhnálek
Realitní makléř: Tomáš Vyhnálek

Tomáš Vyhnálek

4.2

Realitní kancelář: Tomáš Vyhnálek

Prodáno 15.10.2025

Prodaný  dům 140 m², pozemek 172 m²Prodaný  dům 140 m², pozemek 172 m²
Prodaný  dům 140 m², pozemek 172 m²
Prodaný  dům 140 m², pozemek 172 m²

Prodaný dům 140 m², pozemek 172 m²

Mikulášovice 914, Mikulášovice

2 200 000 Kč

15 714 Kč/m2

Prodáno 13.10.2025

Prodaná  chalupa 150 m², pozemek 1092 m²Prodaná  chalupa 150 m², pozemek 1092 m²
Prodaná  chalupa 150 m², pozemek 1092 m²
Prodaná  chalupa 150 m², pozemek 1092 m²

Prodaná chalupa 150 m², pozemek 1092 m²

Nová Ves 30, Hora Svatého Šebestiána

2 900 000 Kč

19 333 Kč/m2

Realitní makléř: Zdeněk Fibrich
Realitní kancelář: OK REAL ESTATE
Realitní makléř: Zdeněk Fibrich

Zdeněk Fibrich

Realitní kancelář: OK REAL ESTATE

Prodáno 10.10.2025

Prodaná  chata 50 m², pozemek 567 m²Prodaná  chata 50 m², pozemek 567 m²
Prodaná  chata 50 m², pozemek 567 m²
Prodaná  chata 50 m², pozemek 567 m²

Prodaná chata 50 m², pozemek 567 m²

Církvice ev. č. 66, Ústí nad Labem

2 700 000 Kč

54 000 Kč/m2

Prodáno 9.10.2025

Prodaný  byt 3+1 78 m²Prodaný  byt 3+1 78 m²
Prodaný  byt 3+1 78 m²
Prodaný  byt 3+1 78 m²

Prodaný byt 3+1 78 m²

Keplerova 700/16, Ústí nad Labem - Krásné Březno

2 400 000 Kč

30 769 Kč/m2

Prodáno 7.10.2025

Prodaný  byt 3+1 78 m²Prodaný  byt 3+1 78 m²
Prodaný  byt 3+1 78 m²
Prodaný  byt 3+1 78 m²

Prodaný byt 3+1 78 m²

Keplerova 712/32, Ústí nad Labem - Krásné Březno

2 699 000 Kč

34 603 Kč/m2

Realitní makléř: Elnes Šabani
Realitní kancelář: Reality Zavadil
Realitní makléř: Elnes Šabani

Elnes Šabani

5.0

Realitní kancelář: Reality Zavadil

Prodáno 7.10.2025

Prodaný  byt 2+1 61 m²Prodaný  byt 2+1 61 m²
Prodaný  byt 2+1 61 m²
Prodaný  byt 2+1 61 m²

Prodaný byt 2+1 61 m²

Glennova 2704/3, Ústí nad Labem - Severní Terasa

2 700 000 Kč

44 262 Kč/m2

Realitní makléř: Tomáš Hanauer
Realitní kancelář: Hanauer reality s.r.o.
Realitní makléř: Tomáš Hanauer

Tomáš Hanauer

3.4

Realitní kancelář: Hanauer reality s.r.o.

Prodáno 7.10.2025

Prodaný  byt 3+1 61 m²Prodaný  byt 3+1 61 m²
Prodaný  byt 3+1 61 m²
Prodaný  byt 3+1 61 m²

Prodaný byt 3+1 61 m²

17. listopadu 490, Klášterec nad Ohří - Miřetice u Klášterce nad Ohří

2 300 000 Kč

2 180 000 Kč

35 738 Kč/m2

1...101112...50

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 348 nemovitostí