Prodané nemovitosti

Prodané nemovitosti v kraji Ústecký kraj s cenou do 3 mil. Kč

Do 3 mil. Kč

Od 20. 5. 2024

495 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 26.6.2025

Prodaný  byt 3+1 70 m²Prodaný  byt 3+1 70 m²
Prodaný  byt 3+1 70 m²
Prodaný  byt 3+1 70 m²

Prodaný byt 3+1 70 m²

Zdeňka Fibicha 2645/28, Most

2 400 000 Kč

34 286 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 346 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 25.6.2025

Prodaný  byt 1+1 36 m²Prodaný  byt 1+1 36 m²
Prodaný  byt 1+1 36 m²
Prodaný  byt 1+1 36 m²

Prodaný byt 1+1 36 m²

5. května 763, Česká Kamenice

1 300 000 Kč

36 111 Kč/m2

Realitní makléř: Tomáš Fodor
Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
Realitní makléř: Tomáš Fodor

Tomáš Fodor

4.9

Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.

Prodáno 24.6.2025

Prodaný  byt 2+1 53 m²Prodaný  byt 2+1 53 m²
Prodaný  byt 2+1 53 m²
Prodaný  byt 2+1 53 m²

Prodaný byt 2+1 53 m²

Konstantina Biebla 2373/9, Most

1 275 000 Kč

24 057 Kč/m2

Prodáno 24.6.2025

Prodaný  byt 3+1 72.6 m²Prodaný  byt 3+1 72.6 m²
Prodaný  byt 3+1 72.6 m²
Prodaný  byt 3+1 72.6 m²

Prodaný byt 3+1 72.6 m²

Keplerova 731/54, Ústí nad Labem - Krásné Březno

2 350 000 Kč

32 369 Kč/m2

Prodáno 23.6.2025

Prodaný  byt 3+1 68 m²Prodaný  byt 3+1 68 m²
Prodaný  byt 3+1 68 m²
Prodaný  byt 3+1 68 m²

Prodaný byt 3+1 68 m²

Marvanova 2755/2, Ústí nad Labem - Severní Terasa

3 181 500 Kč

2 970 000 Kč

43 676 Kč/m2

Realitní makléř: Isabela Škuthanová
Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
Realitní makléř: Isabela Škuthanová

Isabela Škuthanová

4.7

Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.

Prodáno 18.6.2025

Prodaný  byt 3+1 80 m²Prodaný  byt 3+1 80 m²
Prodaný  byt 3+1 80 m²
Prodaný  byt 3+1 80 m²

Prodaný byt 3+1 80 m²

U Zámeckého parku 2002, Litvínov - Horní Litvínov

2 200 000 Kč

27 500 Kč/m2

Prodáno 18.6.2025

Prodaný  byt 3+1 69 m²Prodaný  byt 3+1 69 m²
Prodaný  byt 3+1 69 m²
Prodaný  byt 3+1 69 m²

Prodaný byt 3+1 69 m²

Kopistská 226, Litvínov - Janov

1 590 000 Kč

23 043 Kč/m2

Prodáno 17.6.2025

Prodaný  byt 3+1 76 m²Prodaný  byt 3+1 76 m²
Prodaný  byt 3+1 76 m²
Prodaný  byt 3+1 76 m²

Prodaný byt 3+1 76 m²

V Oblouku 580/5, Ústí nad Labem - Krásné Březno

2 540 000 Kč

33 421 Kč/m2

Realitní makléř: Tomáš Hanauer
Realitní kancelář: Hanauer reality s.r.o.
Realitní makléř: Tomáš Hanauer

Tomáš Hanauer

3.4

Realitní kancelář: Hanauer reality s.r.o.

Prodáno 13.6.2025

Prodaný  byt 1+kk 19 m²Prodaný  byt 1+kk 19 m²
Prodaný  byt 1+kk 19 m²
Prodaný  byt 1+kk 19 m²

Prodaný byt 1+kk 19 m²

Studentská 1269, Jirkov

1 377 000 Kč

72 474 Kč/m2

Realitní makléř: Zdeněk Fibrich
Realitní kancelář: OK REAL ESTATE
Realitní makléř: Zdeněk Fibrich

Zdeněk Fibrich

Realitní kancelář: OK REAL ESTATE

Prodáno 10.6.2025

Prodaný  byt 2+1 51 m²Prodaný  byt 2+1 51 m²
Prodaný  byt 2+1 51 m²
Prodaný  byt 2+1 51 m²

Prodaný byt 2+1 51 m²

V Domkách 1233/44, Duchcov

1 750 000 Kč

34 314 Kč/m2

1...181920...50

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 346 nemovitostí