Prodané nemovitosti

Prodané nemovitosti v kraji Ústecký kraj s cenou do 3 mil. Kč

Do 3 mil. Kč

Od 19. 5. 2024

496 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 19.3.2026

Prodaný  byt 2+kk 46 m²Prodaný  byt 2+kk 46 m²
Prodaný  byt 2+kk 46 m²
Prodaný  byt 2+kk 46 m²

Prodaný byt 2+kk 46 m²

Důlce 2083/7, Ústí nad Labem-centrum

2 400 000 Kč

52 174 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Marcela Uhrová Kubátová
Realitní kancelář: reality-UL
Realitní makléř: Ing. Marcela Uhrová Kubátová

Ing. Marcela Uhrová Kubátová

4.8

Realitní kancelář: reality-UL

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 348 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 18.3.2026

Prodaný  byt 1+kk 16 m²Prodaný  byt 1+kk 16 m²
Prodaný  byt 1+kk 16 m²
Prodaný  byt 1+kk 16 m²

Prodaný byt 1+kk 16 m²

U Stadiónu 901/2, Ústí nad Labem - Klíše

2 070 000 Kč

129 375 Kč/m2

Prodáno 15.3.2026

Prodaný  byt 2+1 48 m²Prodaný  byt 2+1 48 m²
Prodaný  byt 2+1 48 m²
Prodaný  byt 2+1 48 m²

Prodaný byt 2+1 48 m²

Chotiměř 99, Chotiměř

1 799 000 Kč

1 649 000 Kč

34 354 Kč/m2

Prodáno 10.3.2026

Prodaný  dům 86 m², pozemek 120 m²Prodaný  dům 86 m², pozemek 120 m²
Prodaný  dům 86 m², pozemek 120 m²
Prodaný  dům 86 m², pozemek 120 m²

Prodaný dům 86 m², pozemek 120 m²

Stará Mlýnská 36, Teplice - Prosetice

3 150 000 Kč

2 850 000 Kč

33 140 Kč/m2

Realitní makléř: Tomáš Zajkaš
Realitní kancelář: Keller Williams Destiny
Realitní makléř: Tomáš Zajkaš

Tomáš Zajkaš

4.7

Realitní kancelář: Keller Williams Destiny

Prodáno 10.3.2026

Prodaný  dům 100 m², pozemek 890 m²Prodaný  dům 100 m², pozemek 890 m²
Prodaný  dům 100 m², pozemek 890 m²
Prodaný  dům 100 m², pozemek 890 m²

Prodaný dům 100 m², pozemek 890 m²

Růžová 115, Čížkovice

3 970 000 Kč

2 800 000 Kč

28 000 Kč/m2

Realitní makléř: Žaneta Masopustová
Realitní kancelář: Bidli
Realitní makléř: Žaneta Masopustová

Žaneta Masopustová

5.0

Realitní kancelář: Bidli

Prodáno 10.3.2026

Prodaný  byt 3+1 57 m²Prodaný  byt 3+1 57 m²
Prodaný  byt 3+1 57 m²
Prodaný  byt 3+1 57 m²

Prodaný byt 3+1 57 m²

Mánesova 1144, Litvínov - Horní Litvínov

2 790 000 Kč

48 947 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Tschiharsch
Realitní kancelář: ZOO REALITY
Realitní makléř: Jiří Tschiharsch

Jiří Tschiharsch

5.0

Realitní kancelář: ZOO REALITY

Prodáno 4.3.2026

Prodaná  chata 47 m², pozemek 583 m²Prodaná  chata 47 m², pozemek 583 m²
Prodaná  chata 47 m², pozemek 583 m²
Prodaná  chata 47 m², pozemek 583 m²

Prodaná chata 47 m², pozemek 583 m²

Braňany ev. č. 304, Braňany

2 120 000 Kč

1 750 000 Kč

37 234 Kč/m2

Prodáno 3.3.2026

Prodaný  byt 2+1 55 m²Prodaný  byt 2+1 55 m²
Prodaný  byt 2+1 55 m²
Prodaný  byt 2+1 55 m²

Prodaný byt 2+1 55 m²

Čsl. armády 2207/8, Most

2 350 000 Kč

42 727 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Tschiharsch
Realitní kancelář: ZOO REALITY
Realitní makléř: Jiří Tschiharsch

Jiří Tschiharsch

5.0

Realitní kancelář: ZOO REALITY

Prodáno 3.3.2026

Prodaný  byt 2+1 58 m²Prodaný  byt 2+1 58 m²
Prodaný  byt 2+1 58 m²
Prodaný  byt 2+1 58 m²

Prodaný byt 2+1 58 m²

Hornická 220, Meziboří

2 040 000 Kč

35 172 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Tschiharsch
Realitní kancelář: ZOO REALITY
Realitní makléř: Jiří Tschiharsch

Jiří Tschiharsch

5.0

Realitní kancelář: ZOO REALITY

Prodáno 3.3.2026

Prodaný  byt 3+1 62 m²Prodaný  byt 3+1 62 m²
Prodaný  byt 3+1 62 m²
Prodaný  byt 3+1 62 m²

Prodaný byt 3+1 62 m²

U Věžových domů 2936/4, Most

1 949 000 Kč

31 435 Kč/m2

Realitní makléř: Petra Joachimsthalerová
Realitní kancelář: STH group reality
Realitní makléř: Petra Joachimsthalerová

Petra Joachimsthalerová

4.7

Realitní kancelář: STH group reality
123...50

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 348 nemovitostí