Prodané nemovitosti

Prodané nemovitosti v kraji Ústecký kraj s cenou do 3 mil. Kč

Do 3 mil. Kč

Od 20. 5. 2024

495 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 4.3.2025

Prodaná  chata 23 m², pozemek 519 m²Prodaná  chata 23 m², pozemek 519 m²
Prodaná  chata 23 m², pozemek 519 m²
Prodaná  chata 23 m², pozemek 519 m²

Prodaná chata 23 m², pozemek 519 m²

Ryjice ev. č. 8904, Ryjice

1 100 000 Kč

950 000 Kč

41 304 Kč/m2

Realitní makléř: Tomáš Hanauer
Realitní kancelář: Hanauer reality s.r.o.
Realitní makléř: Tomáš Hanauer

Tomáš Hanauer

3.4

Realitní kancelář: Hanauer reality s.r.o.

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 346 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 2.3.2025

Prodaný  byt 2+1 55 m²Prodaný  byt 2+1 55 m²
Prodaný  byt 2+1 55 m²
Prodaný  byt 2+1 55 m²

Prodaný byt 2+1 55 m²

Duchcovská 411/88b, Teplice - Řetenice

1 490 000 Kč

27 091 Kč/m2

Realitní makléř: Tomáš Vyhnálek
Realitní kancelář: Tomáš Vyhnálek
Realitní makléř: Tomáš Vyhnálek

Tomáš Vyhnálek

4.2

Realitní kancelář: Tomáš Vyhnálek

Prodáno 27.2.2025

Prodaný  byt 2+1 61 m²Prodaný  byt 2+1 61 m²
Prodaný  byt 2+1 61 m²
Prodaný  byt 2+1 61 m²

Prodaný byt 2+1 61 m²

Jiřího Wolkera 421, Most

1 550 000 Kč

25 410 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Pavel Novotný
Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Realitní makléř: Mgr. Pavel Novotný

Mgr. Pavel Novotný

4.7

Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality

Prodáno 25.2.2025

Prodaný  byt 3+1 71 m²Prodaný  byt 3+1 71 m²
Prodaný  byt 3+1 71 m²
Prodaný  byt 3+1 71 m²

Prodaný byt 3+1 71 m²

M. Švabinského 617, Bílina - Teplické Předměstí

1 150 000 Kč

16 197 Kč/m2

Prodáno 20.2.2025

Prodaný  byt 1+1 40 m²Prodaný  byt 1+1 40 m²
Prodaný  byt 1+1 40 m²
Prodaný  byt 1+1 40 m²

Prodaný byt 1+1 40 m²

Lípová 2728, Žatec

1 890 000 Kč

47 250 Kč/m2

Prodáno 18.2.2025

Prodaný  byt 1+kk 31.1 m²Prodaný  byt 1+kk 31.1 m²
Prodaný  byt 1+kk 31.1 m²
Prodaný  byt 1+kk 31.1 m²

Prodaný byt 1+kk 31.1 m²

Spartakiádní 278/23, Ústí nad Labem - Všebořice

1 940 000 Kč

62 379 Kč/m2

Prodáno 18.2.2025

Prodaná  chata 60 m², pozemek 961 m²Prodaná  chata 60 m², pozemek 961 m²
Prodaná  chata 60 m², pozemek 961 m²
Prodaná  chata 60 m², pozemek 961 m²

Prodaná chata 60 m², pozemek 961 m²

Nečemice ev. č. 124, Tuchořice

2 850 000 Kč

2 550 000 Kč

42 500 Kč/m2

Realitní makléř: František Žikeš
Realitní kancelář: RE/MAX 4 You
Realitní makléř: František Žikeš

František Žikeš

4.8

Realitní kancelář: RE/MAX 4 You

Prodáno 14.2.2025

Prodaný  byt 2+1 61 m²Prodaný  byt 2+1 61 m²
Prodaný  byt 2+1 61 m²
Prodaný  byt 2+1 61 m²

Prodaný byt 2+1 61 m²

Studentská 1263, Jirkov

1 890 000 Kč

30 984 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Pavel Novotný
Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Realitní makléř: Mgr. Pavel Novotný

Mgr. Pavel Novotný

4.7

Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality

Prodáno 11.2.2025

Prodaný  byt 3+1 66 m²Prodaný  byt 3+1 66 m²
Prodaný  byt 3+1 66 m²
Prodaný  byt 3+1 66 m²

Prodaný byt 3+1 66 m²

Sídliště Za Chlumem 780, Bílina - Teplické Předměstí

1 550 000 Kč

1 350 000 Kč

20 455 Kč/m2

Prodáno 7.2.2025

Prodaná  chata 60 m², pozemek 370 m²Prodaná  chata 60 m², pozemek 370 m²
Prodaná  chata 60 m², pozemek 370 m²
Prodaná  chata 60 m², pozemek 370 m²

Prodaná chata 60 m², pozemek 370 m²

Chřibská ev. č. 44, Chřibská

2 490 000 Kč

2 190 000 Kč

36 500 Kč/m2

Realitní makléř: Tomáš Fodor
Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
Realitní makléř: Tomáš Fodor

Tomáš Fodor

4.9

Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
1...282930...50

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 346 nemovitostí