Prodané nemovitosti

Prodané nemovitosti v kraji Ústecký kraj s cenou 1 mil. - 2 mil. Kč

1 mil. - 2 mil. Kč

Od 19. 5. 2024

249 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 13.2.2026

Prodaný  byt 1+1 32 m²Prodaný  byt 1+1 32 m²
Prodaný  byt 1+1 32 m²
Prodaný  byt 1+1 32 m²

Prodaný byt 1+1 32 m²

Krásný Dvůr 171, Krásný Dvůr

1 100 000 Kč

34 375 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Maryla Štarhová
Realitní kancelář: ŠTARHOVÁ Reality & Finance s.r.o.
Realitní makléř: Ing. Maryla Štarhová

Ing. Maryla Štarhová

4.7

Realitní kancelář: ŠTARHOVÁ Reality & Finance s.r.o.

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 051 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 13.2.2026

Prodaný  byt 2+1 52 m²Prodaný  byt 2+1 52 m²
Prodaný  byt 2+1 52 m²
Prodaný  byt 2+1 52 m²

Prodaný byt 2+1 52 m²

Sídliště Družba 504/8, Dubí

1 499 000 Kč

28 827 Kč/m2

Prodáno 27.1.2026

Prodaný  byt 2+kk 54 m²Prodaný  byt 2+kk 54 m²
Prodaný  byt 2+kk 54 m²
Prodaný  byt 2+kk 54 m²

Prodaný byt 2+kk 54 m²

Mírová 822, Podbořany

2 569 000 Kč

2 000 000 Kč

37 037 Kč/m2

Prodáno 27.1.2026

Prodaný  byt 2+1 56 m²Prodaný  byt 2+1 56 m²
Prodaný  byt 2+1 56 m²
Prodaný  byt 2+1 56 m²

Prodaný byt 2+1 56 m²

Konstantina Biebla 2319/3, Most

2 100 000 Kč

1 910 000 Kč

34 107 Kč/m2

Prodáno 23.1.2026

Prodaný  byt 2+1 47 m²Prodaný  byt 2+1 47 m²
Prodaný  byt 2+1 47 m²
Prodaný  byt 2+1 47 m²

Prodaný byt 2+1 47 m²

Příbramská 336, Verneřice

1 350 000 Kč

28 723 Kč/m2

Prodáno 20.1.2026

Prodaný  byt 1+1 27 m²Prodaný  byt 1+1 27 m²
Prodaný  byt 1+1 27 m²
Prodaný  byt 1+1 27 m²

Prodaný byt 1+1 27 m²

Řetězová 112/10, Děčín I-Děčín

1 775 000 Kč

65 741 Kč/m2

Realitní makléř: Daniel Humplík
Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
Realitní makléř: Daniel Humplík

Daniel Humplík

4.6

Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.

Prodáno 20.1.2026

Prodaný  byt 2+1 73 m²Prodaný  byt 2+1 73 m²
Prodaný  byt 2+1 73 m²
Prodaný  byt 2+1 73 m²

Prodaný byt 2+1 73 m²

Čajkovského 1928/40, Ústí nad Labem-centrum

1 990 000 Kč

1 890 000 Kč

25 890 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Štrojsa
Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Realitní makléř: Martin Štrojsa

Martin Štrojsa

4.7

Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality

Prodáno 13.1.2026

Prodaný  byt 1+1 35 m²Prodaný  byt 1+1 35 m²
Prodaný  byt 1+1 35 m²
Prodaný  byt 1+1 35 m²

Prodaný byt 1+1 35 m²

Na Pěšině 279, Děčín IX-Bynov

1 790 000 Kč

51 143 Kč/m2

Prodáno 9.1.2026

Prodaný  byt 1+1 33 m²Prodaný  byt 1+1 33 m²
Prodaný  byt 1+1 33 m²
Prodaný  byt 1+1 33 m²

Prodaný byt 1+1 33 m²

Příkopy 440/2, Ústí nad Labem - Krásné Březno

1 550 000 Kč

46 970 Kč/m2

Prodáno 9.1.2026

Prodaný  byt 1+1 35 m²Prodaný  byt 1+1 35 m²
Prodaný  byt 1+1 35 m²
Prodaný  byt 1+1 35 m²

Prodaný byt 1+1 35 m²

Příbramská 335, Verneřice

1 200 000 Kč

34 286 Kč/m2

123...25

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 051 nemovitostí