Prodané nemovitosti

Prodané nemovitosti v kraji Ústecký kraj s cenou 2 mil. - 3 mil. Kč

2 mil. - 3 mil. Kč

Od 20. 5. 2024

198 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 30.4.2025

Prodaný  byt 2+1 50 m²Prodaný  byt 2+1 50 m²
Prodaný  byt 2+1 50 m²
Prodaný  byt 2+1 50 m²

Prodaný byt 2+1 50 m²

Resslova 851/30, Ústí nad Labem - Klíše

2 290 000 Kč

45 800 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 108 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 29.4.2025

Prodaný  byt 2+1 62 m²Prodaný  byt 2+1 62 m²
Prodaný  byt 2+1 62 m²
Prodaný  byt 2+1 62 m²

Prodaný byt 2+1 62 m²

Jizerská 2934/43, Ústí nad Labem - Severní Terasa

2 399 000 Kč

38 694 Kč/m2

Prodáno 29.4.2025

Prodaný  byt 2+1 83 m²Prodaný  byt 2+1 83 m²
Prodaný  byt 2+1 83 m²
Prodaný  byt 2+1 83 m²

Prodaný byt 2+1 83 m²

Jana Herbena 1024, Žatec

2 190 000 Kč

2 100 000 Kč

25 301 Kč/m2

Realitní makléř: Bc. Michal Vais
Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Realitní makléř: Bc. Michal Vais

Bc. Michal Vais

4.9

Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality

Prodáno 29.4.2025

Prodaný  byt 3+kk 74 m²Prodaný  byt 3+kk 74 m²
Prodaný  byt 3+kk 74 m²
Prodaný  byt 3+kk 74 m²

Prodaný byt 3+kk 74 m²

Kamenný Pahorek 277, Košťany

2 270 000 Kč

30 676 Kč/m2

Realitní makléř: Jakub Žák
Realitní kancelář: Motyčka Reality a Finance, GEPARD REALITY
Realitní makléř: Jakub Žák

Jakub Žák

5.0

Prodáno 25.4.2025

Prodaný  dům 178 m², pozemek 219 m²Prodaný  dům 178 m², pozemek 219 m²
Prodaný  dům 178 m², pozemek 219 m²
Prodaný  dům 178 m², pozemek 219 m²

Prodaný dům 178 m², pozemek 219 m²

Průřezná 65, Teplice - Prosetice

2 600 000 Kč

2 300 000 Kč

12 921 Kč/m2

Prodáno 25.4.2025

Prodaný  byt 2+1 64 m²Prodaný  byt 2+1 64 m²
Prodaný  byt 2+1 64 m²
Prodaný  byt 2+1 64 m²

Prodaný byt 2+1 64 m²

SNP 2379/24, Ústí nad Labem-centrum

2 850 000 Kč

2 650 000 Kč

41 406 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Sedláček a tým
Realitní kancelář: Martin Sedláček XtraReality
Realitní makléř: Martin Sedláček a tým

Martin Sedláček a tým

4.9

Realitní kancelář: Martin Sedláček XtraReality

Prodáno 24.4.2025

Prodaný  byt 3+1 66 m²Prodaný  byt 3+1 66 m²
Prodaný  byt 3+1 66 m²
Prodaný  byt 3+1 66 m²

Prodaný byt 3+1 66 m²

SNP 2362/53, Ústí nad Labem-centrum

3 199 999 Kč

2 800 000 Kč

42 424 Kč/m2

Prodáno 23.4.2025

Prodaný  byt 2+1 57 m²Prodaný  byt 2+1 57 m²
Prodaný  byt 2+1 57 m²
Prodaný  byt 2+1 57 m²

Prodaný byt 2+1 57 m²

Sibiřská 371, Ústí nad Labem - Neštěmice

2 320 000 Kč

2 200 000 Kč

38 596 Kč/m2

Prodáno 23.4.2025

Prodaný  byt 3+1 83 m²Prodaný  byt 3+1 83 m²
Prodaný  byt 3+1 83 m²
Prodaný  byt 3+1 83 m²

Prodaný byt 3+1 83 m²

K. J. Erbena 109/26, Most

2 860 000 Kč

34 458 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Sedláček a tým
Realitní kancelář: Martin Sedláček XtraReality
Realitní makléř: Martin Sedláček a tým

Martin Sedláček a tým

4.9

Realitní kancelář: Martin Sedláček XtraReality

Prodáno 23.4.2025

Prodaný  byt 2+1 52 m²Prodaný  byt 2+1 52 m²
Prodaný  byt 2+1 52 m²
Prodaný  byt 2+1 52 m²

Prodaný byt 2+1 52 m²

Bratří Čapků 505/32, Ústí nad Labem - Bukov

2 470 000 Kč

2 200 000 Kč

42 308 Kč/m2

1...101112...20

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 108 nemovitostí