Prodané nemovitosti

Prodané nemovitosti v kraji Ústecký kraj s cenou 2 mil. - 3 mil. Kč

2 mil. - 3 mil. Kč

Od 19. 5. 2024

198 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 10.2.2026

Prodaný  dům 127 m², pozemek 1442 m²Prodaný  dům 127 m², pozemek 1442 m²
Prodaný  dům 127 m², pozemek 1442 m²
Prodaný  dům 127 m², pozemek 1442 m²

Prodaný dům 127 m², pozemek 1442 m²

Husova 124/37, Vejprty

3 523 420 Kč

2 950 000 Kč

23 228 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 108 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 10.2.2026

Prodaný  byt 3+1 90 m²Prodaný  byt 3+1 90 m²
Prodaný  byt 3+1 90 m²
Prodaný  byt 3+1 90 m²

Prodaný byt 3+1 90 m²

Adolfa Heyduka 574, Žatec

2 970 000 Kč

33 000 Kč/m2

Prodáno 6.2.2026

Prodaný  byt 2+1 60 m²Prodaný  byt 2+1 60 m²
Prodaný  byt 2+1 60 m²
Prodaný  byt 2+1 60 m²

Prodaný byt 2+1 60 m²

Pod Břízami 5227, Chomutov

2 350 000 Kč

39 167 Kč/m2

Realitní makléř: František Žikeš
Realitní kancelář: RE/MAX 4 You
Realitní makléř: František Žikeš

František Žikeš

4.8

Realitní kancelář: RE/MAX 4 You

Prodáno 6.2.2026

Prodaný  byt 3+1 65 m²Prodaný  byt 3+1 65 m²
Prodaný  byt 3+1 65 m²
Prodaný  byt 3+1 65 m²

Prodaný byt 3+1 65 m²

Sibiřská 359, Ústí nad Labem - Neštěmice

2 710 000 Kč

2 300 000 Kč

35 385 Kč/m2

Prodáno 6.2.2026

Prodaný  byt 2+1 50 m²Prodaný  byt 2+1 50 m²
Prodaný  byt 2+1 50 m²
Prodaný  byt 2+1 50 m²

Prodaný byt 2+1 50 m²

Elišky Krásnohorské 2563, Žatec

2 870 000 Kč

57 400 Kč/m2

Prodáno 3.2.2026

Prodaná  chata 90 m², pozemek 626 m²Prodaná  chata 90 m², pozemek 626 m²
Prodaná  chata 90 m², pozemek 626 m²
Prodaná  chata 90 m², pozemek 626 m²

Prodaná chata 90 m², pozemek 626 m²

Dřevce ev. č. 127, Třebívlice

2 635 000 Kč

2 150 000 Kč

23 889 Kč/m2

Prodáno 3.2.2026

Prodaný  byt 2+1 64 m²Prodaný  byt 2+1 64 m²
Prodaný  byt 2+1 64 m²
Prodaný  byt 2+1 64 m²

Prodaný byt 2+1 64 m²

Lipová 602/14, Děčín II-Nové Město

2 990 000 Kč

2 800 000 Kč

43 750 Kč/m2

Prodáno 30.1.2026

Prodaný  byt 1+1 38 m²Prodaný  byt 1+1 38 m²
Prodaný  byt 1+1 38 m²
Prodaný  byt 1+1 38 m²

Prodaný byt 1+1 38 m²

Krátká 988/16, Lovosice

2 290 000 Kč

60 263 Kč/m2

Realitní makléř: Žaneta Masopustová
Realitní kancelář: Bidli
Realitní makléř: Žaneta Masopustová

Žaneta Masopustová

5.0

Realitní kancelář: Bidli

Prodáno 27.1.2026

Prodaný  byt 2+kk 54 m²Prodaný  byt 2+kk 54 m²
Prodaný  byt 2+kk 54 m²
Prodaný  byt 2+kk 54 m²

Prodaný byt 2+kk 54 m²

Mírová 822, Podbořany

2 569 000 Kč

2 000 000 Kč

37 037 Kč/m2

Prodáno 13.1.2026

Prodaný  byt 3+1 87 m²Prodaný  byt 3+1 87 m²
Prodaný  byt 3+1 87 m²
Prodaný  byt 3+1 87 m²

Prodaný byt 3+1 87 m²

U Pivovarské zahrady 418/12, Ústí nad Labem - Krásné Březno

3 670 000 Kč

2 990 000 Kč

34 368 Kč/m2

Realitní makléř: Tomáš Hanauer
Realitní kancelář: Hanauer reality s.r.o.
Realitní makléř: Tomáš Hanauer

Tomáš Hanauer

3.4

Realitní kancelář: Hanauer reality s.r.o.
1234...20

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 108 nemovitostí