Prodané nemovitosti

Prodané nemovitosti v kraji Ústecký kraj s cenou 2 mil. - 3 mil. Kč

2 mil. - 3 mil. Kč

Od 19. 5. 2024

198 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 27.11.2025

Prodaný  byt 3+1 65 m²Prodaný  byt 3+1 65 m²
Prodaný  byt 3+1 65 m²
Prodaný  byt 3+1 65 m²

Prodaný byt 3+1 65 m²

Husova 513, Benešov nad Ploučnicí

2 560 000 Kč

2 250 000 Kč

34 615 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 108 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 27.11.2025

Prodaný  byt 3+1 66 m²Prodaný  byt 3+1 66 m²
Prodaný  byt 3+1 66 m²
Prodaný  byt 3+1 66 m²

Prodaný byt 3+1 66 m²

Svojsíkova 2670/22, Ústí nad Labem - Severní Terasa

2 499 000 Kč

37 864 Kč/m2

Realitní makléř: Elnes Šabani
Realitní kancelář: Reality Zavadil
Realitní makléř: Elnes Šabani

Elnes Šabani

5.0

Realitní kancelář: Reality Zavadil

Prodáno 26.11.2025

Prodaný  byt 3+1 68 m²Prodaný  byt 3+1 68 m²
Prodaný  byt 3+1 68 m²
Prodaný  byt 3+1 68 m²

Prodaný byt 3+1 68 m²

Vinohradská 977, Litvínov - Horní Litvínov

2 490 000 Kč

36 618 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Tschiharsch
Realitní kancelář: ZOO REALITY
Realitní makléř: Jiří Tschiharsch

Jiří Tschiharsch

5.0

Realitní kancelář: ZOO REALITY

Prodáno 20.11.2025

Prodaný  byt 2+1 55 m²Prodaný  byt 2+1 55 m²
Prodaný  byt 2+1 55 m²
Prodaný  byt 2+1 55 m²

Prodaný byt 2+1 55 m²

Čsl. armády 811/14, Děčín I-Děčín

2 390 000 Kč

43 455 Kč/m2

Realitní makléř: Vladislav Poživil
Realitní kancelář: Molík reality
Realitní makléř: Vladislav Poživil

Vladislav Poživil

4.5

Realitní kancelář: Molík reality

Prodáno 19.11.2025

Prodaný  byt 2+kk 45 m²Prodaný  byt 2+kk 45 m²
Prodaný  byt 2+kk 45 m²
Prodaný  byt 2+kk 45 m²

Prodaný byt 2+kk 45 m²

Palachova 492/12, Ústí nad Labem - Klíše

2 800 000 Kč

62 222 Kč/m2

Realitní makléř: Stanislav Baumruk
Realitní kancelář: Reality Zavadil
Realitní makléř: Stanislav Baumruk

Stanislav Baumruk

4.6

Realitní kancelář: Reality Zavadil

Prodáno 6.11.2025

Prodaný  byt 3+1 79 m²Prodaný  byt 3+1 79 m²
Prodaný  byt 3+1 79 m²
Prodaný  byt 3+1 79 m²

Prodaný byt 3+1 79 m²

5. května 9, Česká Kamenice

2 499 999 Kč

31 646 Kč/m2

Prodáno 6.11.2025

Prodaný  byt 3+1 70 m²Prodaný  byt 3+1 70 m²
Prodaný  byt 3+1 70 m²
Prodaný  byt 3+1 70 m²

Prodaný byt 3+1 70 m²

Čsl. partyzánů 356, Děčín XXXII-Boletice nad Labem

2 625 000 Kč

37 500 Kč/m2

Realitní makléř: Petra Joachimsthalerová
Realitní kancelář: STH group reality
Realitní makléř: Petra Joachimsthalerová

Petra Joachimsthalerová

4.7

Realitní kancelář: STH group reality

Prodáno 29.10.2025

Prodaný  byt 3+1 66 m²Prodaný  byt 3+1 66 m²
Prodaný  byt 3+1 66 m²
Prodaný  byt 3+1 66 m²

Prodaný byt 3+1 66 m²

Svatováclavská 2520, Žatec

2 995 000 Kč

45 379 Kč/m2

Prodáno 29.10.2025

Prodaný  byt 1+1 36 m²Prodaný  byt 1+1 36 m²
Prodaný  byt 1+1 36 m²
Prodaný  byt 1+1 36 m²

Prodaný byt 1+1 36 m²

Švestková 2826/3, Ústí nad Labem - Severní Terasa

2 280 000 Kč

63 333 Kč/m2

Realitní makléř: Irena Matisova
Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
Realitní makléř: Irena Matisova

Irena Matisova

4.5

Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.

Prodáno 21.10.2025

Prodaný  byt 3+1 72 m²Prodaný  byt 3+1 72 m²
Prodaný  byt 3+1 72 m²
Prodaný  byt 3+1 72 m²

Prodaný byt 3+1 72 m²

V Oblouku 584/13, Ústí nad Labem - Krásné Březno

2 400 000 Kč

33 333 Kč/m2

Realitní makléř: Stanislav Baumruk
Realitní kancelář: Reality Zavadil
Realitní makléř: Stanislav Baumruk

Stanislav Baumruk

4.6

Realitní kancelář: Reality Zavadil
1...456...20

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 108 nemovitostí