Prodané nemovitosti

Prodané nemovitosti v kraji Ústecký kraj s cenou 5 mil. - 10 mil. Kč

5 mil. - 10 mil. Kč

Od 19. 5. 2024

76 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 1.4.2025

Prodaný  dům 320 m², pozemek 672 m²Prodaný  dům 320 m², pozemek 672 m²
Prodaný  dům 320 m², pozemek 672 m²
Prodaný  dům 320 m², pozemek 672 m²

Prodaný dům 320 m², pozemek 672 m²

Předonín 70, Bechlín

6 990 000 Kč

5 990 000 Kč

18 719 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 543 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 18.3.2025

Prodaný  dům 133 m², pozemek 339 m²Prodaný  dům 133 m², pozemek 339 m²
Prodaný  dům 133 m², pozemek 339 m²
Prodaný  dům 133 m², pozemek 339 m²

Prodaný dům 133 m², pozemek 339 m²

Dlouhá 111, Horní Beřkovice

8 300 000 Kč

6 990 000 Kč

52 556 Kč/m2

Prodáno 6.3.2025

Prodaný  dům 300 m², pozemek 676 m²Prodaný  dům 300 m², pozemek 676 m²
Prodaný  dům 300 m², pozemek 676 m²
Prodaný  dům 300 m², pozemek 676 m²

Prodaný dům 300 m², pozemek 676 m²

Rybniční 107, Hrob

6 500 000 Kč

21 667 Kč/m2

Realitní makléř: Tomáš Zajkaš
Realitní kancelář: Keller Williams Destiny
Realitní makléř: Tomáš Zajkaš

Tomáš Zajkaš

4.7

Realitní kancelář: Keller Williams Destiny

Prodáno 4.2.2025

Prodaný  dům 200 m², pozemek 1965 m²Prodaný  dům 200 m², pozemek 1965 m²
Prodaný  dům 200 m², pozemek 1965 m²
Prodaný  dům 200 m², pozemek 1965 m²

Prodaný dům 200 m², pozemek 1965 m²

Farská louka 242/2, Ústí nad Labem - Střekov

7 300 000 Kč

36 500 Kč/m2

Realitní makléř: Daniel Humplík
Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
Realitní makléř: Daniel Humplík

Daniel Humplík

4.6

Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.

Prodáno 21.1.2025

Prodaný  dům 150 m², pozemek 424 m²Prodaný  dům 150 m², pozemek 424 m²
Prodaný  dům 150 m², pozemek 424 m²
Prodaný  dům 150 m², pozemek 424 m²

Prodaný dům 150 m², pozemek 424 m²

Oldřichova stezka 1695/5, Teplice

9 990 000 Kč

8 850 000 Kč

59 000 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Matoušek
Realitní kancelář: Matoušek reality
Realitní makléř: Petr Matoušek

Petr Matoušek

4.6

Realitní kancelář: Matoušek reality

Prodáno 21.1.2025

Prodaný  dům 210 m², pozemek 433 m²Prodaný  dům 210 m², pozemek 433 m²
Prodaný  dům 210 m², pozemek 433 m²
Prodaný  dům 210 m², pozemek 433 m²

Prodaný dům 210 m², pozemek 433 m²

Šrámkova 3050/58, Ústí nad Labem - Severní Terasa

5 500 000 Kč

26 190 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Tschiharsch
Realitní kancelář: ZOO REALITY
Realitní makléř: Jiří Tschiharsch

Jiří Tschiharsch

5.0

Realitní kancelář: ZOO REALITY

Prodáno 7.1.2025

Prodaný  byt 4+kk 92 m²Prodaný  byt 4+kk 92 m²
Prodaný  byt 4+kk 92 m²
Prodaný  byt 4+kk 92 m²

Prodaný byt 4+kk 92 m²

Loučná 187, Loučná pod Klínovcem

11 990 000 Kč

8 990 000 Kč

97 717 Kč/m2

Prodáno 6.1.2025

Prodaný  dům 210 m², pozemek 285 m²Prodaný  dům 210 m², pozemek 285 m²
Prodaný  dům 210 m², pozemek 285 m²
Prodaný  dům 210 m², pozemek 285 m²

Prodaný dům 210 m², pozemek 285 m²

Lipská 2197/58, Chomutov

9 000 000 Kč

7 000 000 Kč

33 333 Kč/m2

Realitní makléř: Chantal Elexová
Realitní kancelář: RE/MAX Partner
Realitní makléř: Chantal Elexová

Chantal Elexová

4.9

Realitní kancelář: RE/MAX Partner

Prodáno 3.1.2025

Prodaný  dům 88 m², pozemek 1100 m²Prodaný  dům 88 m², pozemek 1100 m²
Prodaný  dům 88 m², pozemek 1100 m²
Prodaný  dům 88 m², pozemek 1100 m²

Prodaný dům 88 m², pozemek 1100 m²

Hraničářská 4525, Chomutov

6 250 000 Kč

71 023 Kč/m2

Realitní makléř: Zdeněk Fibrich
Realitní kancelář: OK REAL ESTATE
Realitní makléř: Zdeněk Fibrich

Zdeněk Fibrich

Realitní kancelář: OK REAL ESTATE

Prodáno 12.12.2024

Prodaný  dům 6089 m², pozemek 6000 m²Prodaný  dům 6089 m², pozemek 6000 m²
Prodaný  dům 6089 m², pozemek 6000 m²
Prodaný  dům 6089 m², pozemek 6000 m²

Prodaný dům 6089 m², pozemek 6000 m²

Bílý Újezd 16, Velemín

7 200 000 Kč

6 600 000 Kč

1 084 Kč/m2

1...5678

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 543 nemovitostí