okres Mělník

Prodané nemovitosti Nelahozeves s cenou od 3 mil. Kč

Od 3 mil. Kč

Od 16. 5. 2024

2 nemovitosti

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 2.4.2026

Prodaný  dům 137 m², pozemek 203 m²Prodaný  dům 137 m², pozemek 203 m²
Prodaný  dům 137 m², pozemek 203 m²
Prodaný  dům 137 m², pozemek 203 m²

Prodaný dům 137 m², pozemek 203 m²

Jarní 281, Nelahozeves - Lešany

8 750 000 Kč

63 869 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 16 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 15.7.2025

Prodaný  dům 158 m², pozemek 301 m²Prodaný  dům 158 m², pozemek 301 m²
Prodaný  dům 158 m², pozemek 301 m²
Prodaný  dům 158 m², pozemek 301 m²

Prodaný dům 158 m², pozemek 301 m²

Lipová 117, Nelahozeves - Lešany

10 650 000 Kč

67 405 Kč/m2