Prodané nemovitosti

Prodané nemovitosti v kraji Zlínský kraj s cenou do 3 mil. Kč

Do 3 mil. Kč

Od 19. 5. 2024

117 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 5.6.2024

Prodaný  byt 3+kk 61 m²Prodaný  byt 3+kk 61 m²
Prodaný  byt 3+kk 61 m²
Prodaný  byt 3+kk 61 m²

Prodaný byt 3+kk 61 m²

U Letiště 1257, Holešov

2 300 000 Kč

37 705 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Ondřej Novotný
Realitní kancelář: EVROPA realitní kancelář Vyškov
Realitní makléř: Ing. Ondřej Novotný

Ing. Ondřej Novotný

4.9

Realitní kancelář: EVROPA realitní kancelář Vyškov

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 505 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 4.6.2024

Prodaný  byt 3+1 61 m²Prodaný  byt 3+1 61 m²
Prodaný  byt 3+1 61 m²
Prodaný  byt 3+1 61 m²

Prodaný byt 3+1 61 m²

Masarykova 713, Valašské Meziříčí - Krásno nad Bečvou

2 997 000 Kč

49 131 Kč/m2

Prodáno 4.6.2024

Prodaný  dům 170 m², pozemek 383 m²Prodaný  dům 170 m², pozemek 383 m²
Prodaný  dům 170 m², pozemek 383 m²
Prodaný  dům 170 m², pozemek 383 m²

Prodaný dům 170 m², pozemek 383 m²

Hrnčířská 1714, Rožnov pod Radhoštěm

1 550 000 Kč

9 118 Kč/m2

Prodáno 30.5.2024

Prodaná  chata 48 m², pozemek 434 m²Prodaná  chata 48 m², pozemek 434 m²
Prodaná  chata 48 m², pozemek 434 m²
Prodaná  chata 48 m², pozemek 434 m²

Prodaná chata 48 m², pozemek 434 m²

Napajedla ev. č. 245, Napajedla

999 999 Kč

790 000 Kč

16 458 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Minarik, MRE
Realitní kancelář: Reality bez-starostí
Realitní makléř: Jan Minarik, MRE

Jan Minarik, MRE

Realitní kancelář: Reality bez-starostí

Prodáno 28.5.2024

Prodaný  byt 3+1 64 m²Prodaný  byt 3+1 64 m²
Prodaný  byt 3+1 64 m²
Prodaný  byt 3+1 64 m²

Prodaný byt 3+1 64 m²

Konečná 1179, Vsetín

2 100 000 Kč

32 813 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Jolana Krajčová
Realitní kancelář: Dumrealit.cz/Development
Realitní makléř: Ing. Jolana Krajčová

Ing. Jolana Krajčová

4.4

Realitní kancelář: Dumrealit.cz/Development

Prodáno 23.5.2024

Prodaná  chata 53 m², pozemek 383 m²Prodaná  chata 53 m², pozemek 383 m²
Prodaná  chata 53 m², pozemek 383 m²
Prodaná  chata 53 m², pozemek 383 m²

Prodaná chata 53 m², pozemek 383 m²

Kosov II ev. č. 158, Zlín - Příluky

1 510 000 Kč

28 491 Kč/m2

Realitní makléř: Pavla Jahodová
Realitní kancelář: NEXT REALITY JAHODOVÁ
Realitní makléř: Pavla Jahodová

Pavla Jahodová

4.8

Realitní kancelář: NEXT REALITY JAHODOVÁ

Prodáno 21.5.2024

Prodaný  byt 3+1 61 m²Prodaný  byt 3+1 61 m²
Prodaný  byt 3+1 61 m²
Prodaný  byt 3+1 61 m²

Prodaný byt 3+1 61 m²

Čs. armády 1167, Rožnov pod Radhoštěm

2 990 000 Kč

49 016 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Michaela Nevěřilová
Realitní kancelář: Reality bez-starostí
Realitní makléř: Ing. Michaela Nevěřilová

Ing. Michaela Nevěřilová

4.8

Realitní kancelář: Reality bez-starostí
1...101112

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 505 nemovitostí