Prodané nemovitosti

Prodané nemovitosti v kraji Zlínský kraj s cenou 5 mil. - 10 mil. Kč

5 mil. - 10 mil. Kč

Od 19. 5. 2024

87 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 13.3.2025

Prodaný  dům 162 m², pozemek 1735 m²Prodaný  dům 162 m², pozemek 1735 m²
Prodaný  dům 162 m², pozemek 1735 m²
Prodaný  dům 162 m², pozemek 1735 m²

Prodaný dům 162 m², pozemek 1735 m²

Žabárna 503, Zlín - Příluky

9 490 000 Kč

58 580 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 344 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 5.3.2025

Prodaná  chata 80 m², pozemek 824 m²Prodaná  chata 80 m², pozemek 824 m²
Prodaná  chata 80 m², pozemek 824 m²
Prodaná  chata 80 m², pozemek 824 m²

Prodaná chata 80 m², pozemek 824 m²

Horní Bečva ev. č. 68, Horní Bečva

8 800 000 Kč

6 650 000 Kč

83 125 Kč/m2

Realitní makléř: Dana Maria Staňková
Realitní kancelář: Dana Maria | REALITY
Realitní makléř: Dana Maria Staňková

Dana Maria Staňková

4.6

Realitní kancelář: Dana Maria | REALITY

Prodáno 18.12.2024

Prodaný  byt 4+1 110 m²Prodaný  byt 4+1 110 m²
Prodaný  byt 4+1 110 m²
Prodaný  byt 4+1 110 m²

Prodaný byt 4+1 110 m²

Ztracená 61/20, Kroměříž

5 250 000 Kč

47 727 Kč/m2

Prodáno 17.12.2024

Prodaný  dům 102 m², pozemek 732 m²Prodaný  dům 102 m², pozemek 732 m²
Prodaný  dům 102 m², pozemek 732 m²
Prodaný  dům 102 m², pozemek 732 m²

Prodaný dům 102 m², pozemek 732 m²

Dobrovského 7502, Otrokovice

6 600 000 Kč

64 706 Kč/m2

Prodáno 19.11.2024

Prodaný  byt 2+kk 57 m²Prodaný  byt 2+kk 57 m²
Prodaný  byt 2+kk 57 m²
Prodaný  byt 2+kk 57 m²

Prodaný byt 2+kk 57 m²

Pod Křiby 5630, Zlín

5 766 000 Kč

101 158 Kč/m2

Prodáno 12.11.2024

Prodaný  dům 120 m², pozemek 594 m²Prodaný  dům 120 m², pozemek 594 m²
Prodaný  dům 120 m², pozemek 594 m²
Prodaný  dům 120 m², pozemek 594 m²

Prodaný dům 120 m², pozemek 594 m²

Štefánikova 2709, Zlín

9 350 000 Kč

77 917 Kč/m2

Realitní makléř: Milan Michalčík
Realitní kancelář: AGENTURA ZVONEK
Realitní makléř: Milan Michalčík

Milan Michalčík

4.7

Realitní kancelář: AGENTURA ZVONEK

Prodáno 10.10.2024

Prodaný  dům 200 m², pozemek 1337 m²Prodaný  dům 200 m², pozemek 1337 m²
Prodaný  dům 200 m², pozemek 1337 m²
Prodaný  dům 200 m², pozemek 1337 m²

Prodaný dům 200 m², pozemek 1337 m²

Chodská 758, Rožnov pod Radhoštěm

8 210 000 Kč

41 050 Kč/m2

Prodáno 8.10.2024

Prodaný  dům 120 m², pozemek 178 m²Prodaný  dům 120 m², pozemek 178 m²
Prodaný  dům 120 m², pozemek 178 m²
Prodaný  dům 120 m², pozemek 178 m²

Prodaný dům 120 m², pozemek 178 m²

Obeciny 6762, Zlín

8 000 000 Kč

66 667 Kč/m2

Prodáno 26.9.2024

Prodaný  byt 3+1 80 m²Prodaný  byt 3+1 80 m²
Prodaný  byt 3+1 80 m²
Prodaný  byt 3+1 80 m²

Prodaný byt 3+1 80 m²

U Sídliště 920, Zlín - Malenovice

5 367 000 Kč

67 088 Kč/m2

Realitní makléř: Pavla Jahodová
Realitní kancelář: NEXT REALITY JAHODOVÁ
Realitní makléř: Pavla Jahodová

Pavla Jahodová

4.8

Realitní kancelář: NEXT REALITY JAHODOVÁ

Prodáno 13.9.2024

Prodaný  dům 199 m², pozemek 819 m²Prodaný  dům 199 m², pozemek 819 m²
Prodaný  dům 199 m², pozemek 819 m²
Prodaný  dům 199 m², pozemek 819 m²

Prodaný dům 199 m², pozemek 819 m²

Krátká 236, Luhačovice

10 500 000 Kč

9 217 800 Kč

46 321 Kč/m2

Realitní makléř: Kateřina Hicl
Realitní kancelář: SCHMIDT - REALITY
Realitní makléř: Kateřina Hicl

Kateřina Hicl

Realitní kancelář: SCHMIDT - REALITY
1...6789

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 344 nemovitostí