Prodané nemovitosti v kraji Zlínský kraj

Od 20. 5. 2024

355 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 11.7.2025

Prodaný  byt 4+1 81 m²Prodaný  byt 4+1 81 m²
Prodaný  byt 4+1 81 m²
Prodaný  byt 4+1 81 m²

Prodaný byt 4+1 81 m²

Budovatelská 4816, Zlín

5 550 000 Kč

68 519 Kč/m2

Realitní makléř: Milan Michalčík
Realitní kancelář: AGENTURA ZVONEK
Realitní makléř: Milan Michalčík

Milan Michalčík

4.6

Realitní kancelář: AGENTURA ZVONEK

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 560 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 8.7.2025

Prodaný  byt 3+1 73 m²Prodaný  byt 3+1 73 m²
Prodaný  byt 3+1 73 m²
Prodaný  byt 3+1 73 m²

Prodaný byt 3+1 73 m²

Slezská 4767, Zlín

5 355 000 Kč

73 356 Kč/m2

Realitní makléř: Milan Michalčík
Realitní kancelář: AGENTURA ZVONEK
Realitní makléř: Milan Michalčík

Milan Michalčík

4.6

Realitní kancelář: AGENTURA ZVONEK

Prodáno 8.7.2025

Prodaný  byt 3+1 74 m²Prodaný  byt 3+1 74 m²
Prodaný  byt 3+1 74 m²
Prodaný  byt 3+1 74 m²

Prodaný byt 3+1 74 m²

Zálešná II 3401, Zlín

5 000 000 Kč

67 568 Kč/m2

Realitní makléř: Milan Michalčík
Realitní kancelář: AGENTURA ZVONEK
Realitní makléř: Milan Michalčík

Milan Michalčík

4.6

Realitní kancelář: AGENTURA ZVONEK

Prodáno 3.7.2025

Prodaný  byt 3+1 68 m²Prodaný  byt 3+1 68 m²
Prodaný  byt 3+1 68 m²
Prodaný  byt 3+1 68 m²

Prodaný byt 3+1 68 m²

Husova 796, Zlín - Malenovice

4 200 000 Kč

61 765 Kč/m2

Prodáno 3.7.2025

Prodaný  dům 172 m², pozemek 993 m²Prodaný  dům 172 m², pozemek 993 m²
Prodaný  dům 172 m², pozemek 993 m²
Prodaný  dům 172 m², pozemek 993 m²

Prodaný dům 172 m², pozemek 993 m²

Halova 615, Zlín - Kudlov

12 500 000 Kč

10 899 000 Kč

63 366 Kč/m2

Realitní makléř: Milan Michalčík
Realitní kancelář: AGENTURA ZVONEK
Realitní makléř: Milan Michalčík

Milan Michalčík

4.7

Realitní kancelář: AGENTURA ZVONEK

Prodáno 3.7.2025

Prodaný  byt 2+1 51 m²Prodaný  byt 2+1 51 m²
Prodaný  byt 2+1 51 m²
Prodaný  byt 2+1 51 m²

Prodaný byt 2+1 51 m²

Závodní 1143, Hluk

3 110 000 Kč

60 980 Kč/m2

Prodáno 1.7.2025

Prodaný  byt 2+1 66 m²Prodaný  byt 2+1 66 m²
Prodaný  byt 2+1 66 m²
Prodaný  byt 2+1 66 m²

Prodaný byt 2+1 66 m²

Fügnerovo nábřeží 5476, Zlín

5 910 000 Kč

89 545 Kč/m2

Prodáno 20.6.2025

Prodaný  dům 85 m², pozemek 306 m²Prodaný  dům 85 m², pozemek 306 m²
Prodaný  dům 85 m², pozemek 306 m²
Prodaný  dům 85 m², pozemek 306 m²

Prodaný dům 85 m², pozemek 306 m²

Veletiny 165, Veletiny

3 390 000 Kč

39 882 Kč/m2

Prodáno 20.6.2025

Prodaný  byt 1+kk 36 m²Prodaný  byt 1+kk 36 m²
Prodaný  byt 1+kk 36 m²
Prodaný  byt 1+kk 36 m²

Prodaný byt 1+kk 36 m²

Tyršova 1272, Vsetín

1 820 000 Kč

50 556 Kč/m2

Prodáno 20.6.2025

Prodaný  byt 2+kk 46 m²Prodaný  byt 2+kk 46 m²
Prodaný  byt 2+kk 46 m²
Prodaný  byt 2+kk 46 m²

Prodaný byt 2+kk 46 m²

Jiráskova 1814, Vsetín

2 350 000 Kč

51 087 Kč/m2

Realitní makléř: Veronika Chlubna
Realitní kancelář: RE/MAX Partner
Realitní makléř: Veronika Chlubna

Veronika Chlubna

Realitní kancelář: RE/MAX Partner
1...151617...36

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 560 nemovitostí