Prodané nemovitosti v kraji Zlínský kraj

Od 19. 5. 2024

355 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 17.3.2026

Prodaný  byt 3+1 58 m²Prodaný  byt 3+1 58 m²
Prodaný  byt 3+1 58 m²
Prodaný  byt 3+1 58 m²

Prodaný byt 3+1 58 m²

Jiráskova 1815, Vsetín

3 200 000 Kč

3 000 000 Kč

51 724 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 564 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 11.3.2026

Prodaný  dům 100 m², pozemek 850 m²Prodaný  dům 100 m², pozemek 850 m²
Prodaný  dům 100 m², pozemek 850 m²
Prodaný  dům 100 m², pozemek 850 m²

Prodaný dům 100 m², pozemek 850 m²

Kladná Žilín 59, Luhačovice

2 650 000 Kč

1 500 000 Kč

15 000 Kč/m2

Prodáno 11.3.2026

Prodaný  dům 51 m², pozemek 99 m²Prodaný  dům 51 m², pozemek 99 m²
Prodaný  dům 51 m², pozemek 99 m²
Prodaný  dům 51 m², pozemek 99 m²

Prodaný dům 51 m², pozemek 99 m²

U Fortny 529, Uherský Brod

2 500 000 Kč

49 020 Kč/m2

Prodáno 11.3.2026

Prodaný  dům 77 m², pozemek 174 m²Prodaný  dům 77 m², pozemek 174 m²
Prodaný  dům 77 m², pozemek 174 m²
Prodaný  dům 77 m², pozemek 174 m²

Prodaný dům 77 m², pozemek 174 m²

Komenského 1885, Otrokovice

4 365 000 Kč

56 688 Kč/m2

Realitní makléř: Soňa Kloser Mančíková
Realitní kancelář: Soňa Kloser Mančíková reality s.r.o.
Realitní makléř: Soňa Kloser Mančíková

Soňa Kloser Mančíková

Realitní kancelář: Soňa Kloser Mančíková reality s.r.o.

Prodáno 5.3.2026

Prodaný  dům 65 m², pozemek 95 m²Prodaný  dům 65 m², pozemek 95 m²
Prodaný  dům 65 m², pozemek 95 m²
Prodaný  dům 65 m², pozemek 95 m²

Prodaný dům 65 m², pozemek 95 m²

Dolní Valy 637, Uherský Brod

2 390 000 Kč

36 769 Kč/m2

Prodáno 5.3.2026

Prodaný  dům 184 m², pozemek 371 m²Prodaný  dům 184 m², pozemek 371 m²
Prodaný  dům 184 m², pozemek 371 m²
Prodaný  dům 184 m², pozemek 371 m²

Prodaný dům 184 m², pozemek 371 m²

Babice 209, Babice

3 180 000 Kč

17 283 Kč/m2

Prodáno 4.3.2026

Prodaný  dům 140 m², pozemek 280 m²Prodaný  dům 140 m², pozemek 280 m²
Prodaný  dům 140 m², pozemek 280 m²
Prodaný  dům 140 m², pozemek 280 m²

Prodaný dům 140 m², pozemek 280 m²

Potoky 90, Fryšták

8 000 000 Kč

57 143 Kč/m2

Prodáno 27.2.2026

Prodaný  byt 2+kk 40 m²Prodaný  byt 2+kk 40 m²
Prodaný  byt 2+kk 40 m²
Prodaný  byt 2+kk 40 m²

Prodaný byt 2+kk 40 m²

Tyršova 1272, Vsetín

2 350 000 Kč

58 750 Kč/m2

Prodáno 26.2.2026

Prodaný  byt 3+1 72 m²Prodaný  byt 3+1 72 m²
Prodaný  byt 3+1 72 m²
Prodaný  byt 3+1 72 m²

Prodaný byt 3+1 72 m²

U Rejdiště 3732/15, Kroměříž

4 234 000 Kč

58 806 Kč/m2

Realitní makléř: Milada Vejtasová
Realitní kancelář: Profimakléřky s.r.o.
Realitní makléř: Milada Vejtasová

Milada Vejtasová

Realitní kancelář: Profimakléřky s.r.o.

Prodáno 25.2.2026

Prodaný  byt 3+1 84 m²Prodaný  byt 3+1 84 m²
Prodaný  byt 3+1 84 m²
Prodaný  byt 3+1 84 m²

Prodaný byt 3+1 84 m²

Palackého 172, Bojkovice

3 900 000 Kč

3 800 000 Kč

45 238 Kč/m2

123...36

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 564 nemovitostí