Prodané nemovitosti v kraji Zlínský kraj

Od 20. 5. 2024

355 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 18.3.2025

Prodaný  byt 2+1 45 m²Prodaný  byt 2+1 45 m²
Prodaný  byt 2+1 45 m²
Prodaný  byt 2+1 45 m²

Prodaný byt 2+1 45 m²

Na Honech I 4906, Zlín

3 490 000 Kč

3 250 000 Kč

72 222 Kč/m2

Realitní makléř: Milan Michalčík
Realitní kancelář: AGENTURA ZVONEK
Realitní makléř: Milan Michalčík

Milan Michalčík

4.6

Realitní kancelář: AGENTURA ZVONEK

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 559 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 13.3.2025

Prodaný  byt 5+kk 180 m²Prodaný  byt 5+kk 180 m²
Prodaný  byt 5+kk 180 m²
Prodaný  byt 5+kk 180 m²

Prodaný byt 5+kk 180 m²

Nadhumení 282, Zlín - Mladcová

6 990 000 Kč

5 690 000 Kč

31 611 Kč/m2

Realitní makléř: Milan Michalčík
Realitní kancelář: AGENTURA ZVONEK
Realitní makléř: Milan Michalčík

Milan Michalčík

4.6

Realitní kancelář: AGENTURA ZVONEK

Prodáno 13.3.2025

Prodaný  dům 162 m², pozemek 1735 m²Prodaný  dům 162 m², pozemek 1735 m²
Prodaný  dům 162 m², pozemek 1735 m²
Prodaný  dům 162 m², pozemek 1735 m²

Prodaný dům 162 m², pozemek 1735 m²

Žabárna 503, Zlín - Příluky

9 490 000 Kč

58 580 Kč/m2

Prodáno 6.3.2025

Prodaný  dům 196 m², pozemek 632 m²Prodaný  dům 196 m², pozemek 632 m²
Prodaný  dům 196 m², pozemek 632 m²
Prodaný  dům 196 m², pozemek 632 m²

Prodaný dům 196 m², pozemek 632 m²

Bzová 80, Bojkovice

3 390 000 Kč

17 296 Kč/m2

Prodáno 5.3.2025

Prodaná  chata 80 m², pozemek 824 m²Prodaná  chata 80 m², pozemek 824 m²
Prodaná  chata 80 m², pozemek 824 m²
Prodaná  chata 80 m², pozemek 824 m²

Prodaná chata 80 m², pozemek 824 m²

Horní Bečva ev. č. 68, Horní Bečva

8 800 000 Kč

6 650 000 Kč

83 125 Kč/m2

Realitní makléř: Dana Maria Staňková
Realitní kancelář: Dana Maria | REALITY
Realitní makléř: Dana Maria Staňková

Dana Maria Staňková

4.6

Realitní kancelář: Dana Maria | REALITY

Prodáno 5.3.2025

Prodaný  byt 1+kk 28 m²Prodaný  byt 1+kk 28 m²
Prodaný  byt 1+kk 28 m²
Prodaný  byt 1+kk 28 m²

Prodaný byt 1+kk 28 m²

Bratří Hlaviců 125, Vsetín

1 450 000 Kč

51 786 Kč/m2

Prodáno 4.3.2025

Prodaný  byt 3+1 72 m²Prodaný  byt 3+1 72 m²
Prodaný  byt 3+1 72 m²
Prodaný  byt 3+1 72 m²

Prodaný byt 3+1 72 m²

Svornosti 1811, Vsetín

2 750 000 Kč

38 194 Kč/m2

Prodáno 4.3.2025

Prodaná  chata 48 m², pozemek 420 m²Prodaná  chata 48 m², pozemek 420 m²
Prodaná  chata 48 m², pozemek 420 m²
Prodaná  chata 48 m², pozemek 420 m²

Prodaná chata 48 m², pozemek 420 m²

Kosov I ev. č. 314, Zlín - Příluky

1 690 000 Kč

35 208 Kč/m2

Prodáno 25.2.2025

Prodaný  byt 2+1 61 m²Prodaný  byt 2+1 61 m²
Prodaný  byt 2+1 61 m²
Prodaný  byt 2+1 61 m²

Prodaný byt 2+1 61 m²

třída Tomáše Bati 3930, Zlín

3 790 000 Kč

62 131 Kč/m2

Prodáno 25.2.2025

Prodaný  dům 136 m², pozemek 368 m²Prodaný  dům 136 m², pozemek 368 m²
Prodaný  dům 136 m², pozemek 368 m²
Prodaný  dům 136 m², pozemek 368 m²

Prodaný dům 136 m², pozemek 368 m²

Bystřice pod Lopeníkem 287, Bystřice pod Lopeníkem

4 000 000 Kč

29 412 Kč/m2

1...212223...36

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 559 nemovitostí