Prodané nemovitosti v kraji Zlínský kraj

Od 20. 5. 2024

355 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 19.12.2024

Prodaný  byt 2+kk 50 m²Prodaný  byt 2+kk 50 m²
Prodaný  byt 2+kk 50 m²
Prodaný  byt 2+kk 50 m²

Prodaný byt 2+kk 50 m²

Podlesí I 5319, Zlín

4 250 000 Kč

85 000 Kč/m2

Realitní makléř: Milan Michalčík
Realitní kancelář: AGENTURA ZVONEK
Realitní makléř: Milan Michalčík

Milan Michalčík

4.7

Realitní kancelář: AGENTURA ZVONEK

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 559 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 18.12.2024

Prodaný  dům 120 m², pozemek 566 m²Prodaný  dům 120 m², pozemek 566 m²
Prodaný  dům 120 m², pozemek 566 m²
Prodaný  dům 120 m², pozemek 566 m²

Prodaný dům 120 m², pozemek 566 m²

Podolí 83, Podolí

2 690 000 Kč

2 480 000 Kč

20 667 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Zubíček
Realitní kancelář: AGENTURA ZVONEK
Realitní makléř: Petr Zubíček

Petr Zubíček

4.6

Realitní kancelář: AGENTURA ZVONEK

Prodáno 18.12.2024

Prodaný  byt 4+1 110 m²Prodaný  byt 4+1 110 m²
Prodaný  byt 4+1 110 m²
Prodaný  byt 4+1 110 m²

Prodaný byt 4+1 110 m²

Ztracená 61/20, Kroměříž

5 250 000 Kč

47 727 Kč/m2

Prodáno 17.12.2024

Prodaný  byt 2+1 66 m²Prodaný  byt 2+1 66 m²
Prodaný  byt 2+1 66 m²
Prodaný  byt 2+1 66 m²

Prodaný byt 2+1 66 m²

Padělky V 3892, Zlín

3 650 000 Kč

55 303 Kč/m2

Prodáno 17.12.2024

Prodaný  dům 102 m², pozemek 732 m²Prodaný  dům 102 m², pozemek 732 m²
Prodaný  dům 102 m², pozemek 732 m²
Prodaný  dům 102 m², pozemek 732 m²

Prodaný dům 102 m², pozemek 732 m²

Dobrovského 7502, Otrokovice

6 600 000 Kč

64 706 Kč/m2

Prodáno 13.12.2024

Prodaný  byt 3+1 77 m²Prodaný  byt 3+1 77 m²
Prodaný  byt 3+1 77 m²
Prodaný  byt 3+1 77 m²

Prodaný byt 3+1 77 m²

Smetanova 1364, Otrokovice

4 380 000 Kč

56 883 Kč/m2

Prodáno 12.12.2024

Prodaná  chata 30 m², pozemek 6254 m²Prodaná  chata 30 m², pozemek 6254 m²
Prodaná  chata 30 m², pozemek 6254 m²
Prodaná  chata 30 m², pozemek 6254 m²

Prodaná chata 30 m², pozemek 6254 m²

Pradlisko ev. č. 10, Ludkovice

990 000 Kč

790 000 Kč

26 333 Kč/m2

Realitní makléř: Milan Michalčík
Realitní kancelář: AGENTURA ZVONEK
Realitní makléř: Milan Michalčík

Milan Michalčík

4.6

Realitní kancelář: AGENTURA ZVONEK

Prodáno 12.12.2024

Prodaný  byt 2+1 58 m²Prodaný  byt 2+1 58 m²
Prodaný  byt 2+1 58 m²
Prodaný  byt 2+1 58 m²

Prodaný byt 2+1 58 m²

Tyršova 728, Zlín - Malenovice

2 980 000 Kč

3 300 000 Kč

56 897 Kč/m2

Realitní makléř: Milan Michalčík
Realitní kancelář: AGENTURA ZVONEK
Realitní makléř: Milan Michalčík

Milan Michalčík

4.6

Realitní kancelář: AGENTURA ZVONEK

Prodáno 10.12.2024

Prodaný  dům 350 m², pozemek 869 m²Prodaný  dům 350 m², pozemek 869 m²
Prodaný  dům 350 m², pozemek 869 m²
Prodaný  dům 350 m², pozemek 869 m²

Prodaný dům 350 m², pozemek 869 m²

U Cihelny 258, Uherské Hradiště - Jarošov

6 980 000 Kč

4 850 000 Kč

13 857 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Zubíček
Realitní kancelář: AGENTURA ZVONEK
Realitní makléř: Petr Zubíček

Petr Zubíček

4.6

Realitní kancelář: AGENTURA ZVONEK

Prodáno 6.12.2024

Prodaný  dům 30 m², pozemek 111 m²Prodaný  dům 30 m², pozemek 111 m²
Prodaný  dům 30 m², pozemek 111 m²
Prodaný  dům 30 m², pozemek 111 m²

Prodaný dům 30 m², pozemek 111 m²

Metlov 129, Tlumačov

1 890 000 Kč

1 300 000 Kč

43 333 Kč/m2

Realitní makléř: Milan Michalčík
Realitní kancelář: AGENTURA ZVONEK
Realitní makléř: Milan Michalčík

Milan Michalčík

4.6

Realitní kancelář: AGENTURA ZVONEK
1...242526...36

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 559 nemovitostí