Prodané nemovitosti v kraji Zlínský kraj

Od 20. 5. 2024

355 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 21.10.2024

Prodaný  byt 2+1 56 m²Prodaný  byt 2+1 56 m²
Prodaný  byt 2+1 56 m²
Prodaný  byt 2+1 56 m²

Prodaný byt 2+1 56 m²

Bezručova 1168, Otrokovice

2 890 000 Kč

51 607 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 564 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 17.10.2024

Prodaný  byt 3+1 65 m²Prodaný  byt 3+1 65 m²
Prodaný  byt 3+1 65 m²
Prodaný  byt 3+1 65 m²

Prodaný byt 3+1 65 m²

Prlovská 3861/27, Zlín

4 490 000 Kč

4 190 000 Kč

64 462 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Minarik, MRE
Realitní kancelář: Reality bez-starostí
Realitní makléř: Jan Minarik, MRE

Jan Minarik, MRE

Realitní kancelář: Reality bez-starostí

Prodáno 15.10.2024

Prodaný  dům 129 m², pozemek 1115 m²Prodaný  dům 129 m², pozemek 1115 m²
Prodaný  dům 129 m², pozemek 1115 m²
Prodaný  dům 129 m², pozemek 1115 m²

Prodaný dům 129 m², pozemek 1115 m²

Pod Kameněm 692, Krhová

11 600 000 Kč

10 300 000 Kč

79 845 Kč/m2

Prodáno 14.10.2024

Prodaný  byt 2+1 68 m²Prodaný  byt 2+1 68 m²
Prodaný  byt 2+1 68 m²
Prodaný  byt 2+1 68 m²

Prodaný byt 2+1 68 m²

Benešovo nábřeží 3951, Zlín

3 700 000 Kč

54 412 Kč/m2

Prodáno 10.10.2024

Prodaný  dům 200 m², pozemek 1337 m²Prodaný  dům 200 m², pozemek 1337 m²
Prodaný  dům 200 m², pozemek 1337 m²
Prodaný  dům 200 m², pozemek 1337 m²

Prodaný dům 200 m², pozemek 1337 m²

Chodská 758, Rožnov pod Radhoštěm

8 210 000 Kč

41 050 Kč/m2

Prodáno 9.10.2024

Prodaný  byt 3+1 73 m²Prodaný  byt 3+1 73 m²
Prodaný  byt 3+1 73 m²
Prodaný  byt 3+1 73 m²

Prodaný byt 3+1 73 m²

Okružní 410, Vsetín - Rokytnice

3 460 000 Kč

3 330 000 Kč

45 616 Kč/m2

Prodáno 9.10.2024

Prodaný  byt 2+1 56 m²Prodaný  byt 2+1 56 m²
Prodaný  byt 2+1 56 m²
Prodaný  byt 2+1 56 m²

Prodaný byt 2+1 56 m²

Sokolská 3912, Zlín

3 390 000 Kč

60 536 Kč/m2

Realitní makléř: Milan Michalčík
Realitní kancelář: AGENTURA ZVONEK
Realitní makléř: Milan Michalčík

Milan Michalčík

4.7

Realitní kancelář: AGENTURA ZVONEK

Prodáno 8.10.2024

Prodaný  dům 120 m², pozemek 178 m²Prodaný  dům 120 m², pozemek 178 m²
Prodaný  dům 120 m², pozemek 178 m²
Prodaný  dům 120 m², pozemek 178 m²

Prodaný dům 120 m², pozemek 178 m²

Obeciny 6762, Zlín

8 000 000 Kč

66 667 Kč/m2

Prodáno 8.10.2024

Prodaný  dům 305 m², pozemek 2236 m²Prodaný  dům 305 m², pozemek 2236 m²
Prodaný  dům 305 m², pozemek 2236 m²
Prodaný  dům 305 m², pozemek 2236 m²

Prodaný dům 305 m², pozemek 2236 m²

Chomýž 20, Chomýž

10 400 000 Kč

34 098 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Ondřej Novotný
Realitní kancelář: Bidli
Realitní makléř: Ing. Ondřej Novotný

Ing. Ondřej Novotný

4.9

Realitní kancelář: Bidli

Prodáno 8.10.2024

Prodaný  dům 250 m², pozemek 623 m²Prodaný  dům 250 m², pozemek 623 m²
Prodaný  dům 250 m², pozemek 623 m²
Prodaný  dům 250 m², pozemek 623 m²

Prodaný dům 250 m², pozemek 623 m²

Sídliště 828, Uherský Ostroh - Ostrožské Předměstí

3 000 000 Kč

12 000 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Zubíček
Realitní kancelář: AGENTURA ZVONEK
Realitní makléř: Petr Zubíček

Petr Zubíček

4.6

Realitní kancelář: AGENTURA ZVONEK
1...272829...36

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 564 nemovitostí