Prodané nemovitosti v kraji Zlínský kraj

Od 19. 5. 2024

355 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 13.1.2026

Prodaný  byt 2+kk 62 m²Prodaný  byt 2+kk 62 m²
Prodaný  byt 2+kk 62 m²
Prodaný  byt 2+kk 62 m²

Prodaný byt 2+kk 62 m²

Hrušková 499, Uherské Hradiště - Sady

5 800 000 Kč

93 548 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 564 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 8.1.2026

Prodaný  dům 140 m², pozemek 573 m²Prodaný  dům 140 m², pozemek 573 m²
Prodaný  dům 140 m², pozemek 573 m²
Prodaný  dům 140 m², pozemek 573 m²

Prodaný dům 140 m², pozemek 573 m²

Ostrata 135, Ostrata

5 890 000 Kč

42 071 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Minarik, MRE
Realitní kancelář: Assetio Home s.r.o.
Realitní makléř: Jan Minarik, MRE

Jan Minarik, MRE

Realitní kancelář: Assetio Home s.r.o.

Prodáno 6.1.2026

Prodaný  dům 256 m², pozemek 463 m²Prodaný  dům 256 m², pozemek 463 m²
Prodaný  dům 256 m², pozemek 463 m²
Prodaný  dům 256 m², pozemek 463 m²

Prodaný dům 256 m², pozemek 463 m²

Vážany 66, Vážany

7 770 000 Kč

6 850 000 Kč

26 758 Kč/m2

Prodáno 5.1.2026

Prodaný  dům 173 m², pozemek 748 m²Prodaný  dům 173 m², pozemek 748 m²
Prodaný  dům 173 m², pozemek 748 m²
Prodaný  dům 173 m², pozemek 748 m²

Prodaný dům 173 m², pozemek 748 m²

Solné 739, Luhačovice

6 250 000 Kč

36 127 Kč/m2

Prodáno 5.1.2026

Prodaný  dům 78 m², pozemek 237 m²Prodaný  dům 78 m², pozemek 237 m²
Prodaný  dům 78 m², pozemek 237 m²
Prodaný  dům 78 m², pozemek 237 m²

Prodaný dům 78 m², pozemek 237 m²

Zborovská 154, Zdounky

930 000 Kč

11 923 Kč/m2

Realitní makléř: Zbigniew Macura
Realitní kancelář: TaRealitka - Centrála
Realitní makléř: Zbigniew Macura

Zbigniew Macura

Realitní kancelář: TaRealitka - Centrála

Prodáno 2.1.2026

Prodaný  dům 76 m², pozemek 3388 m²Prodaný  dům 76 m², pozemek 3388 m²
Prodaný  dům 76 m², pozemek 3388 m²
Prodaný  dům 76 m², pozemek 3388 m²

Prodaný dům 76 m², pozemek 3388 m²

Kostelany 116, Kostelany

1 999 000 Kč

1 740 000 Kč

22 895 Kč/m2

Prodáno 2.1.2026

Prodaný  byt 2+1 51 m²Prodaný  byt 2+1 51 m²
Prodaný  byt 2+1 51 m²
Prodaný  byt 2+1 51 m²

Prodaný byt 2+1 51 m²

Prlovská 3860/25, Zlín

4 333 000 Kč

84 961 Kč/m2

Prodáno 2.1.2026

Prodaný  dům 121 m², pozemek 121 m²Prodaný  dům 121 m², pozemek 121 m²
Prodaný  dům 121 m², pozemek 121 m²
Prodaný  dům 121 m², pozemek 121 m²

Prodaný dům 121 m², pozemek 121 m²

Dešná 55, Dešná

2 100 000 Kč

1 980 000 Kč

16 364 Kč/m2

Prodáno 2.1.2026

Prodaný  dům 110 m², pozemek 951 m²Prodaný  dům 110 m², pozemek 951 m²
Prodaný  dům 110 m², pozemek 951 m²
Prodaný  dům 110 m², pozemek 951 m²

Prodaný dům 110 m², pozemek 951 m²

Prostřední Bečva 701, Prostřední Bečva

8 300 000 Kč

75 455 Kč/m2

Prodáno 30.12.2025

Prodaný  dům 123 m², pozemek 670 m²Prodaný  dům 123 m², pozemek 670 m²
Prodaný  dům 123 m², pozemek 670 m²
Prodaný  dům 123 m², pozemek 670 m²

Prodaný dům 123 m², pozemek 670 m²

Nádražní 458, Bojkovice

6 290 000 Kč

51 138 Kč/m2

1...456...36

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 564 nemovitostí