Nemovitosti na prodej

6 113 nemovitostí

doporučené

Populární

Prodej bytu 2+1 52 m²Prodej bytu 2+1 52 m²
Prodej bytu 2+1 52 m²
Prodej bytu 2+1 52 m²

Prodej bytu 2+1 52 m²

Družstevní, Pardubice

4 999 000 Kč

4 799 000 Kč

92 288 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 29 791 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Populární

Prodej bytu 3+kk 70 m²Prodej bytu 3+kk 70 m²
Prodej bytu 3+kk 70 m²
Prodej bytu 3+kk 70 m²

Prodej bytu 3+kk 70 m²

Hartigova 2616/240, Praha 3 - Žižkov

10 490 000 Kč

9 490 000 Kč

135 571 Kč/m2

Realitní makléř: Leo Kopecký
Realitní kancelář: KOPECKY RealEstate & Partners, s.r.o.
Realitní makléř: Leo Kopecký

Leo Kopecký

4.8

Realitní kancelář: KOPECKY RealEstate & Partners, s.r.o.

Populární

Prodej domu 90 m², pozemek 831 m²Prodej domu 90 m², pozemek 831 m²
Prodej domu 90 m², pozemek 831 m²
Prodej domu 90 m², pozemek 831 m²

Prodej domu 90 m², pozemek 831 m²

Hrnčířská, Vracov

4 190 000 Kč

46 556 Kč/m2

Realitní makléř: Veronika Konečná
Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Realitní makléř: Veronika Konečná

Veronika Konečná

4.7

Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO

Populární

Prodej bytu 2+kk 45 m²Prodej bytu 2+kk 45 m²
Prodej bytu 2+kk 45 m²
Prodej bytu 2+kk 45 m²

Prodej bytu 2+kk 45 m²

Gutova, Praha

6 850 000 Kč

152 222 Kč/m2

Realitní makléř: Ivana Cikánková
Realitní kancelář: GEPARD REALITY/Tobi
Realitní makléř: Ivana Cikánková

Ivana Cikánková

4.6

Realitní kancelář: GEPARD REALITY/Tobi

Populární

Prodej bytu 2+1 62 m²Prodej bytu 2+1 62 m²
Prodej bytu 2+1 62 m²
Prodej bytu 2+1 62 m²

Prodej bytu 2+1 62 m²

Střekovské nábřeží 1119/19, Ústí nad Labem - Střekov

3 390 000 Kč

54 677 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Marcela Uhrová Kubátová
Realitní kancelář: Anocar - REALITY-UL
Realitní makléř: Ing. Marcela Uhrová Kubátová

Ing. Marcela Uhrová Kubátová

4.8

Realitní kancelář: Anocar - REALITY-UL

Populární

Prodej bytu 2+kk 48 m²Prodej bytu 2+kk 48 m²
Prodej bytu 2+kk 48 m²
Prodej bytu 2+kk 48 m²

Prodej bytu 2+kk 48 m²

Ke Statku 579/2, Brno - Medlánky

6 990 000 Kč

145 625 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Huška
Realitní kancelář: DOMA realitní makléři
Realitní makléř: Jiří Huška

Jiří Huška

5.0

Realitní kancelář: DOMA realitní makléři

Populární

Prodej bytu 3+1 75 m²Prodej bytu 3+1 75 m²
Prodej bytu 3+1 75 m²
Prodej bytu 3+1 75 m²

Prodej bytu 3+1 75 m²

Čajkovského, Třebíč

4 500 000 Kč

3 800 000 Kč

50 667 Kč/m2

Realitní makléř: Radek Jindřich
Realitní kancelář: Radek Jindřich
Realitní makléř: Radek Jindřich

Radek Jindřich

5.0

Realitní kancelář: Radek Jindřich

Populární

Prodej bytu 1+kk 28 m²Prodej bytu 1+kk 28 m²
Prodej bytu 1+kk 28 m²
Prodej bytu 1+kk 28 m²

Prodej bytu 1+kk 28 m²

Kosmonautů 168, Pardubice - Polabiny

3 490 000 Kč

124 643 Kč/m2

Realitní makléř: Ján Otrošina
Realitní kancelář: OTROŠINA Invest
Realitní makléř: Ján Otrošina

Ján Otrošina

Realitní kancelář: OTROŠINA Invest

Populární

Prodej domu 215 m², pozemek 2143 m²Prodej domu 215 m², pozemek 2143 m²
Prodej domu 215 m², pozemek 2143 m²
Prodej domu 215 m², pozemek 2143 m²

Prodej domu 215 m², pozemek 2143 m²

Zábrdí 52, Osečná

9 000 000 Kč

41 860 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Kateřina Kotyzová
Realitní kancelář: RE/MAX Eso
Realitní makléř: Ing. Kateřina Kotyzová

Ing. Kateřina Kotyzová

4.9

Realitní kancelář: RE/MAX Eso

Populární

Prodej stavebního pozemku 3411 m²Prodej stavebního pozemku 3411 m²
Prodej stavebního pozemku 3411 m²
Prodej stavebního pozemku 3411 m²

Prodej stavebního pozemku 3411 m²

Nezdice na Šumavě, okres Klatovy

2 730 000 Kč

800 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Kučerák
Realitní kancelář: NOVIS reality s.r.o.
Realitní makléř: Pavel Kučerák

Pavel Kučerák

Realitní kancelář: NOVIS reality s.r.o.
123...612

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 29 791 nemovitostí