Domy na prodej

2 172 nemovitostí

doporučené

Populární

Prodej zemědělské usedlosti 172 m², pozemek 3354 m²Prodej zemědělské usedlosti 172 m², pozemek 3354 m²
Prodej zemědělské usedlosti 172 m², pozemek 3354 m²
Prodej zemědělské usedlosti 172 m², pozemek 3354 m²

Prodej zemědělské usedlosti 172 m², pozemek 3354 m²

Číčenice 24, Číčenice

6 990 000 Kč

40 640 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 10 387 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Populární

Prodej domu 215 m², pozemek 2143 m²Prodej domu 215 m², pozemek 2143 m²
Prodej domu 215 m², pozemek 2143 m²
Prodej domu 215 m², pozemek 2143 m²

Prodej domu 215 m², pozemek 2143 m²

Zábrdí 52, Osečná

9 000 000 Kč

41 860 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Kateřina Kotyzová
Realitní kancelář: RE/MAX Eso
Realitní makléř: Ing. Kateřina Kotyzová

Ing. Kateřina Kotyzová

4.9

Realitní kancelář: RE/MAX Eso

Populární

Prodej domu 139 m², pozemek 593 m²Prodej domu 139 m², pozemek 593 m²
Prodej domu 139 m², pozemek 593 m²
Prodej domu 139 m², pozemek 593 m²

Prodej domu 139 m², pozemek 593 m²

Vysoké Mýto, okres Ústí nad Orlicí

6 900 000 Kč

49 640 Kč/m2

Realitní makléř: Lukáš Jirka
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Lukáš Jirka

Lukáš Jirka

4.6

Realitní kancelář: M&M reality

Populární

Prodej domu 220 m², pozemek 1583 m²Prodej domu 220 m², pozemek 1583 m²
Prodej domu 220 m², pozemek 1583 m²
Prodej domu 220 m², pozemek 1583 m²

Prodej domu 220 m², pozemek 1583 m²

Sokolská 699/11, Podivín

6 990 000 Kč

31 773 Kč/m2

Populární

Prodej domu 314 m², pozemek 482 m²Prodej domu 314 m², pozemek 482 m²
Prodej domu 314 m², pozemek 482 m²
Prodej domu 314 m², pozemek 482 m²

Prodej domu 314 m², pozemek 482 m²

Slatinská 56/57, Brno - Židenice

21 550 000 Kč

68 631 Kč/m2

Populární

Prodej domu 115 m², pozemek 487 m²Prodej domu 115 m², pozemek 487 m²
Prodej domu 115 m², pozemek 487 m²
Prodej domu 115 m², pozemek 487 m²

Prodej domu 115 m², pozemek 487 m²

Jedlí 256, Jedlí

1 400 000 Kč

1 250 000 Kč

10 870 Kč/m2

Populární

Prodej domu 92 m², pozemek 262 m²Prodej domu 92 m², pozemek 262 m²
Prodej domu 92 m², pozemek 262 m²
Prodej domu 92 m², pozemek 262 m²

Prodej domu 92 m², pozemek 262 m²

Bílovecká 112/128, Opava - Kylešovice

Neveřejná cena

Populární

Prodej domu 115 m², pozemek 527 m²Prodej domu 115 m², pozemek 527 m²
Prodej domu 115 m², pozemek 527 m²
Prodej domu 115 m², pozemek 527 m²

Prodej domu 115 m², pozemek 527 m²

Byňov 94, Nové Hrady

4 600 000 Kč

4 496 000 Kč

39 096 Kč/m2

Populární

Prodej domu 343 m², pozemek 800 m²Prodej domu 343 m², pozemek 800 m²
Prodej domu 343 m², pozemek 800 m²
Prodej domu 343 m², pozemek 800 m²

Prodej domu 343 m², pozemek 800 m²

U Rozvodny 630, Libiš

19 900 000 Kč

58 017 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Taraba
Realitní kancelář: RE/MAX 4 You II
Realitní makléř: Jiří Taraba

Jiří Taraba

4.6

Realitní kancelář: RE/MAX 4 You II

Populární

Prodej vily 180 m², pozemek 467 m²Prodej vily 180 m², pozemek 467 m²
Prodej vily 180 m², pozemek 467 m²
Prodej vily 180 m², pozemek 467 m²

Prodej vily 180 m², pozemek 467 m²

Novodvorská, Postřelmov

5 200 000 Kč

28 889 Kč/m2

123...218

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 10 387 domů