Kontakt

Byty 1+1 na prodej s cenou do 35 mil. Kč

Do 35 mil. Kč

1+1

108 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 1+1 46 m²Prodej bytu 1+1 46 m²
Prodej bytu 1+1 46 m²
Prodej bytu 1+1 46 m²

Prodej bytu 1+1 46 m²

Zlínská 577/8, Liberec III-Jeřáb

4 200 000 Kč

4 100 000 Kč

89 130 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 411 bytů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 1+1 40 m²Prodej bytu 1+1 40 m²
Prodej bytu 1+1 40 m²
Prodej bytu 1+1 40 m²

Prodej bytu 1+1 40 m²

Vančurova, Neratovice

2 670 000 Kč

2 400 000 Kč

60 000 Kč/m2

Prodej bytu 1+1 32 m²Prodej bytu 1+1 32 m²
Prodej bytu 1+1 32 m²
Prodej bytu 1+1 32 m²

Prodej bytu 1+1 32 m²

Erbenova 2061, Písek - Budějovické Předměstí

3 099 000 Kč

96 844 Kč/m2

Prodej bytu 1+1 27 m²Prodej bytu 1+1 27 m²
Prodej bytu 1+1 27 m²
Prodej bytu 1+1 27 m²

Prodej bytu 1+1 27 m²

Drahobejlova 1294/9, Praha 9 - Libeň

4 470 000 Kč

165 556 Kč/m2

Prodej bytu 1+1 42 m²Prodej bytu 1+1 42 m²
Prodej bytu 1+1 42 m²
Prodej bytu 1+1 42 m²

Prodej bytu 1+1 42 m²

Jana Koziny 1375/12, Teplice - Trnovany

995 000 Kč

23 690 Kč/m2

Prodej bytu 1+1 34 m²Prodej bytu 1+1 34 m²
Prodej bytu 1+1 34 m²
Prodej bytu 1+1 34 m²

Prodej bytu 1+1 34 m²

Ralsko, okres Česká Lípa

1 990 000 Kč

58 529 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Ondřej Špaček
Realitní kancelář: euro reality.info
Realitní makléř: Ing. Ondřej Špaček

Ing. Ondřej Špaček

4.5

Realitní kancelář: euro reality.info
Prodej bytu 1+1 30 m²Prodej bytu 1+1 30 m²
Prodej bytu 1+1 30 m²
Prodej bytu 1+1 30 m²

Prodej bytu 1+1 30 m²

U háje 1432/4, Praha 4 - Braník

5 500 000 Kč

183 333 Kč/m2

Prodej bytu 1+1 51 m²Prodej bytu 1+1 51 m²
Prodej bytu 1+1 51 m²
Prodej bytu 1+1 51 m²

Prodej bytu 1+1 51 m²

ČSA 19/18, Šternberk

2 700 000 Kč

52 941 Kč/m2

Prodej bytu 1+1 36 m²Prodej bytu 1+1 36 m²
Prodej bytu 1+1 36 m²
Prodej bytu 1+1 36 m²

Prodej bytu 1+1 36 m²

Úvalská, Karlovy Vary

3 499 000 Kč

3 399 000 Kč

94 417 Kč/m2

Prodej bytu 1+1 32 m²Prodej bytu 1+1 32 m²
Prodej bytu 1+1 32 m²
Prodej bytu 1+1 32 m²

Prodej bytu 1+1 32 m²

Brněnská 479/38, Olomouc - Nová Ulice

3 150 000 Kč

98 438 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Klára Řezníčková
Realitní kancelář: Century 21 K&L reality s.r.o.
Realitní makléř: Ing. Klára Řezníčková

Ing. Klára Řezníčková

5.0

Realitní kancelář: Century 21 K&L reality s.r.o.
1...678...11

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 411 bytů

Zrušit omezení

1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15 pokojů a víceAtypické