Kontakt

Byty 1+1 na prodej s cenou do 3 mil. Kč

Do 3 mil. Kč

1+1

47 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 1+1 34 m²Prodej bytu 1+1 34 m²
Prodej bytu 1+1 34 m²
Prodej bytu 1+1 34 m²

Prodej bytu 1+1 34 m²

Kmochova 3171/34, Ústí nad Labem - Severní Terasa

2 690 000 Kč

79 118 Kč/m2

Realitní makléř: Daniel Humplík
Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
Realitní makléř: Daniel Humplík

Daniel Humplík

4.6

Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 217 bytů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 1+1 36 m²Prodej bytu 1+1 36 m²
Prodej bytu 1+1 36 m²
Prodej bytu 1+1 36 m²

Prodej bytu 1+1 36 m²

Sídliště 619, Rotava

889 000 Kč

24 694 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Bc. Romana Marečková
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Ing. Bc. Romana Marečková

Ing. Bc. Romana Marečková

4.7

Realitní kancelář: M&M reality
Prodej bytu 1+1 39 m²Prodej bytu 1+1 39 m²
Prodej bytu 1+1 39 m²
Prodej bytu 1+1 39 m²

Prodej bytu 1+1 39 m²

Železná 168, Ústí nad Labem - Neštěmice

1 950 000 Kč

1 590 000 Kč

40 769 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Štrojsa
Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Realitní makléř: Martin Štrojsa

Martin Štrojsa

4.7

Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Prodej bytu 1+1 28 m²Prodej bytu 1+1 28 m²
Prodej bytu 1+1 28 m²
Prodej bytu 1+1 28 m²

Prodej bytu 1+1 28 m²

Ježkova 1343/2, Ostrava - Poruba

2 650 000 Kč

2 400 000 Kč

85 714 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Simper
Realitní kancelář: C21 Real Tip s.r.o.
Realitní makléř: Jan Simper

Jan Simper

5.0

Realitní kancelář: C21 Real Tip s.r.o.
Prodej bytu 1+1 35 m²Prodej bytu 1+1 35 m²
Prodej bytu 1+1 35 m²
Prodej bytu 1+1 35 m²

Prodej bytu 1+1 35 m²

Antala Staška, Teplice

1 490 000 Kč

1 399 000 Kč

39 971 Kč/m2

Realitní makléř: Tomáš Vyhnálek
Realitní kancelář: Tomáš Vyhnálek
Realitní makléř: Tomáš Vyhnálek

Tomáš Vyhnálek

4.2

Realitní kancelář: Tomáš Vyhnálek
Prodej bytu 1+1 31 m²Prodej bytu 1+1 31 m²
Prodej bytu 1+1 31 m²
Prodej bytu 1+1 31 m²

Prodej bytu 1+1 31 m²

Hlavní třída 275/15, Mariánské Lázně

2 999 000 Kč

2 899 000 Kč

93 516 Kč/m2

Realitní makléř: Jindrich Mottl
Realitní kancelář: euro reality.info
Realitní makléř: Jindrich Mottl

Jindrich Mottl

4.8

Realitní kancelář: euro reality.info
Prodej bytu 1+1 35 m²Prodej bytu 1+1 35 m²
Prodej bytu 1+1 35 m²
Prodej bytu 1+1 35 m²

Prodej bytu 1+1 35 m²

Jenišovice 51, Jenišovice

2 600 000 Kč

74 286 Kč/m2

Prodej bytu 1+1 40 m²Prodej bytu 1+1 40 m²
Prodej bytu 1+1 40 m²
Prodej bytu 1+1 40 m²

Prodej bytu 1+1 40 m²

Spojovací 274, Jistebnice

1 590 000 Kč

39 750 Kč/m2

Prodej bytu 1+1 56 m²Prodej bytu 1+1 56 m²
Prodej bytu 1+1 56 m²
Prodej bytu 1+1 56 m²

Prodej bytu 1+1 56 m²

Slovanská 1628/16, Aš

1 999 999 Kč

35 714 Kč/m2

Prodej bytu 1+1 39 m²Prodej bytu 1+1 39 m²
Prodej bytu 1+1 39 m²
Prodej bytu 1+1 39 m²

Prodej bytu 1+1 39 m²

Matušova 37/3, Rumburk 1

1 489 000 Kč

38 179 Kč/m2

123...5

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 217 bytů

Zrušit omezení

1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15 pokojů a víceAtypické