Kontakt

Byty 1+1 na prodej s cenou do 5 mil. Kč

Do 5 mil. Kč

1+1

89 nemovitostí

doporučené

Populární

Prodej bytu 1+1 38 m²Prodej bytu 1+1 38 m²
Prodej bytu 1+1 38 m²
Prodej bytu 1+1 38 m²

Prodej bytu 1+1 38 m²

Laštůvkova, Brno

4 990 000 Kč

131 316 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 342 bytů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Populární

Prodej bytu 1+1 54 m²Prodej bytu 1+1 54 m²
Prodej bytu 1+1 54 m²
Prodej bytu 1+1 54 m²

Prodej bytu 1+1 54 m²

ČSA 19/18, Šternberk

2 590 000 Kč

47 963 Kč/m2

Populární

Prodej bytu 1+1 45.39 m²Prodej bytu 1+1 45.39 m²
Prodej bytu 1+1 45.39 m²
Prodej bytu 1+1 45.39 m²

Prodej bytu 1+1 45.39 m²

Klecandova 703/1, Brno - Černá Pole

4 761 645 Kč

104 905 Kč/m2

Prodej bytu 1+1 47 m²Prodej bytu 1+1 47 m²
Prodej bytu 1+1 47 m²
Prodej bytu 1+1 47 m²

Prodej bytu 1+1 47 m²

Hlavní, Smržovka

1 990 000 Kč

42 340 Kč/m2

Prodej bytu 1+1 33 m²Prodej bytu 1+1 33 m²
Prodej bytu 1+1 33 m²
Prodej bytu 1+1 33 m²

Prodej bytu 1+1 33 m²

nám. 17. listopadu, Karlovy Vary

2 500 000 Kč

75 758 Kč/m2

Prodej bytu 1+1 34 m²Prodej bytu 1+1 34 m²
Prodej bytu 1+1 34 m²
Prodej bytu 1+1 34 m²

Prodej bytu 1+1 34 m²

Aléská 255, Bílina - Pražské Předměstí

1 599 900 Kč

47 056 Kč/m2

Realitní makléř: Hanka Vyhnalkova
Realitní kancelář: Tomáš Vyhnálek
Realitní makléř: Hanka Vyhnalkova

Hanka Vyhnalkova

4.3

Realitní kancelář: Tomáš Vyhnálek
Prodej bytu 1+1 37 m²Prodej bytu 1+1 37 m²
Prodej bytu 1+1 37 m²
Prodej bytu 1+1 37 m²

Prodej bytu 1+1 37 m²

Hvozd 70, Hvozd

1 890 000 Kč

51 081 Kč/m2

Realitní makléř: Jana Dosoudilová
Realitní kancelář: Broker Consulting, a.s.
Realitní makléř: Jana Dosoudilová

Jana Dosoudilová

Realitní kancelář: Broker Consulting, a.s.
Prodej bytu 1+1 34 m²Prodej bytu 1+1 34 m²
Prodej bytu 1+1 34 m²
Prodej bytu 1+1 34 m²

Prodej bytu 1+1 34 m²

Kmochova 3171/34, Ústí nad Labem - Severní Terasa

2 690 000 Kč

79 118 Kč/m2

Realitní makléř: Daniel Humplík
Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
Realitní makléř: Daniel Humplík

Daniel Humplík

4.6

Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
Prodej bytu 1+1 36 m²Prodej bytu 1+1 36 m²
Prodej bytu 1+1 36 m²
Prodej bytu 1+1 36 m²

Prodej bytu 1+1 36 m²

Sídliště 619, Rotava

889 000 Kč

24 694 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Bc. Romana Marečková
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Ing. Bc. Romana Marečková

Ing. Bc. Romana Marečková

4.7

Realitní kancelář: M&M reality
Prodej bytu 1+1 39 m²Prodej bytu 1+1 39 m²
Prodej bytu 1+1 39 m²
Prodej bytu 1+1 39 m²

Prodej bytu 1+1 39 m²

Nádražní, Kuřim

4 600 000 Kč

117 949 Kč/m2

Realitní makléř: Renata Koutná
Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Realitní makléř: Renata Koutná

Renata Koutná

Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
123...9

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 342 bytů

Zrušit omezení

1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15 pokojů a víceAtypické