Kontakt

Byty 1+1 na prodej s cenou do 5 mil. Kč

Do 5 mil. Kč

1+1

89 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 1+1 32 m²Prodej bytu 1+1 32 m²
Prodej bytu 1+1 32 m²
Prodej bytu 1+1 32 m²

Prodej bytu 1+1 32 m²

Erbenova 2061, Písek - Budějovické Předměstí

3 099 000 Kč

96 844 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 341 bytů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 1+1 42 m²Prodej bytu 1+1 42 m²
Prodej bytu 1+1 42 m²
Prodej bytu 1+1 42 m²

Prodej bytu 1+1 42 m²

Jana Koziny 1375/12, Teplice - Trnovany

995 000 Kč

23 690 Kč/m2

Prodej bytu 1+1 34 m²Prodej bytu 1+1 34 m²
Prodej bytu 1+1 34 m²
Prodej bytu 1+1 34 m²

Prodej bytu 1+1 34 m²

Ralsko, okres Česká Lípa

1 990 000 Kč

58 529 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Ondřej Špaček
Realitní kancelář: euro reality.info
Realitní makléř: Ing. Ondřej Špaček

Ing. Ondřej Špaček

4.5

Realitní kancelář: euro reality.info
Prodej bytu 1+1 36 m²Prodej bytu 1+1 36 m²
Prodej bytu 1+1 36 m²
Prodej bytu 1+1 36 m²

Prodej bytu 1+1 36 m²

Úvalská, Karlovy Vary

3 499 000 Kč

3 399 000 Kč

94 417 Kč/m2

Prodej bytu 1+1 37 m²Prodej bytu 1+1 37 m²
Prodej bytu 1+1 37 m²
Prodej bytu 1+1 37 m²

Prodej bytu 1+1 37 m²

Spolková 298/10, Brno - Zábrdovice

4 870 000 Kč

131 622 Kč/m2

Prodej bytu 1+1 39 m²Prodej bytu 1+1 39 m²
Prodej bytu 1+1 39 m²
Prodej bytu 1+1 39 m²

Prodej bytu 1+1 39 m²

Na Chuchli, Klatovy

2 750 000 Kč

70 513 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Štrunc
Realitní kancelář: TOP realitní centrum s.r.o.
Realitní makléř: Martin Štrunc

Martin Štrunc

4.5

Realitní kancelář: TOP realitní centrum s.r.o.
Prodej bytu 1+1 23 m²Prodej bytu 1+1 23 m²
Prodej bytu 1+1 23 m²
Prodej bytu 1+1 23 m²

Prodej bytu 1+1 23 m²

Pionýrská, Bruntál

1 160 000 Kč

50 435 Kč/m2

Prodej bytu 1+1 45 m²Prodej bytu 1+1 45 m²
Prodej bytu 1+1 45 m²
Prodej bytu 1+1 45 m²

Prodej bytu 1+1 45 m²

Pionýrská 991/22, Olomouc - Nová Ulice

3 890 000 Kč

86 444 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Klára Řezníčková
Realitní kancelář: Century 21 K&L reality s.r.o.
Realitní makléř: Ing. Klára Řezníčková

Ing. Klára Řezníčková

5.0

Realitní kancelář: Century 21 K&L reality s.r.o.
Prodej bytu 1+1 36 m²Prodej bytu 1+1 36 m²
Prodej bytu 1+1 36 m²
Prodej bytu 1+1 36 m²

Prodej bytu 1+1 36 m²

Politických obětí 193, Frýdek-Místek - Místek

3 390 000 Kč

94 167 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Roták
Realitní kancelář: Petr Roták - Certifikovaný realitní makléř
Realitní makléř: Petr Roták

Petr Roták

4.8

Prodej bytu 1+1 33 m²Prodej bytu 1+1 33 m²
Prodej bytu 1+1 33 m²
Prodej bytu 1+1 33 m²

Prodej bytu 1+1 33 m²

Rozhled, Mělník

3 080 500 Kč

93 348 Kč/m2

1...567...9

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 341 bytů

Zrušit omezení

1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15 pokojů a víceAtypické