Kontakt

Byty 1+1 na prodej

1+1

104 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 1+1 39 m²Prodej bytu 1+1 39 m²
Prodej bytu 1+1 39 m²
Prodej bytu 1+1 39 m²

Prodej bytu 1+1 39 m²

Neumannova 2628/20, Aš

1 400 000 Kč

35 897 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 411 bytů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 1+1 24 m²Prodej bytu 1+1 24 m²
Prodej bytu 1+1 24 m²
Prodej bytu 1+1 24 m²

Prodej bytu 1+1 24 m²

Luh, Vsetín

1 990 000 Kč

82 917 Kč/m2

Prodej bytu 1+1 30 m²Prodej bytu 1+1 30 m²
Prodej bytu 1+1 30 m²
Prodej bytu 1+1 30 m²

Prodej bytu 1+1 30 m²

U háje 1432/4, Praha 4 - Braník

5 500 000 Kč

183 333 Kč/m2

Prodej bytu 1+1 36 m²Prodej bytu 1+1 36 m²
Prodej bytu 1+1 36 m²
Prodej bytu 1+1 36 m²

Prodej bytu 1+1 36 m²

Jeronýmova, Frýdek-Místek

3 290 000 Kč

91 389 Kč/m2

Prodej bytu 1+1 51 m²Prodej bytu 1+1 51 m²
Prodej bytu 1+1 51 m²
Prodej bytu 1+1 51 m²

Prodej bytu 1+1 51 m²

ČSA 19/18, Šternberk

2 700 000 Kč

52 941 Kč/m2

Prodej bytu 1+1 36 m²Prodej bytu 1+1 36 m²
Prodej bytu 1+1 36 m²
Prodej bytu 1+1 36 m²

Prodej bytu 1+1 36 m²

Bajkalská 1273/5, Ostrava - Poruba

3 200 000 Kč

88 889 Kč/m2

Prodej bytu 1+1 39 m²Prodej bytu 1+1 39 m²
Prodej bytu 1+1 39 m²
Prodej bytu 1+1 39 m²

Prodej bytu 1+1 39 m²

Borový vrch 791/46, Liberec XIV-Ruprechtice

3 900 000 Kč

100 000 Kč/m2

Prodej bytu 1+1 37 m²Prodej bytu 1+1 37 m²
Prodej bytu 1+1 37 m²
Prodej bytu 1+1 37 m²

Prodej bytu 1+1 37 m²

Dolejší 35, Mirovice

Neveřejná cena

Prodej bytu 1+1 32 m²Prodej bytu 1+1 32 m²
Prodej bytu 1+1 32 m²
Prodej bytu 1+1 32 m²

Prodej bytu 1+1 32 m²

Družstevní, Třebíč

3 500 000 Kč

3 390 000 Kč

105 938 Kč/m2

Prodej bytu 1+1 31 m²Prodej bytu 1+1 31 m²
Prodej bytu 1+1 31 m²
Prodej bytu 1+1 31 m²

Prodej bytu 1+1 31 m²

Karla Kryla 127/3, Brno - Sadová

4 499 999 Kč

4 255 000 Kč

137 258 Kč/m2

1...456...11

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 411 bytů

Zrušit omezení

1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15 pokojů a víceAtypické