Byty na prodej

Byty 1+1 na prodej v kraji Ústecký kraj s cenou 2 mil. - 3 mil. Kč

2 mil. - 3 mil. Kč

1+1

3 nemovitosti

doporučené

Prodej bytu 1+1 34 m²Prodej bytu 1+1 34 m²
Prodej bytu 1+1 34 m²
Prodej bytu 1+1 34 m²

Prodej bytu 1+1 34 m²

Kmochova 3171/34, Ústí nad Labem - Severní Terasa

2 690 000 Kč

79 118 Kč/m2

Realitní makléř: Daniel Humplík
Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
Realitní makléř: Daniel Humplík

Daniel Humplík

4.6

Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 13 bytů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 1+1 35 m²Prodej bytu 1+1 35 m²
Prodej bytu 1+1 35 m²
Prodej bytu 1+1 35 m²

Prodej bytu 1+1 35 m²

Růžová 367/7, Děčín III-Staré Město

2 200 000 Kč

2 000 000 Kč

57 143 Kč/m2

Prodej bytu 1+1 43 m²Prodej bytu 1+1 43 m²
Prodej bytu 1+1 43 m²
Prodej bytu 1+1 43 m²

Prodej bytu 1+1 43 m²

U Vlastního krbu 1112/4, Teplice - Trnovany

2 090 000 Kč

48 605 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Tschiharsch
Realitní kancelář: Jiří Tschiharsch - Prémiový makléř
Realitní makléř: Jiří Tschiharsch

Jiří Tschiharsch

5.0

Realitní kancelář: Jiří Tschiharsch - Prémiový makléř

Zrušit omezení

1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15 pokojů a víceAtypické