Kontakt

Byty 1+kk na prodej s cenou do 10 mil. Kč

Do 10 mil. Kč

1+kk

154 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 1+kk 63 m²Prodej bytu 1+kk 63 m²
Prodej bytu 1+kk 63 m²
Prodej bytu 1+kk 63 m²

Prodej bytu 1+kk 63 m²

Eliášova 745/38, Praha 6 - Bubeneč

4 990 000 Kč

4 700 000 Kč

74 603 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 856 bytů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 1+kk 43.84 m²Prodej bytu 1+kk 43.84 m²
Prodej bytu 1+kk 43.84 m²
Prodej bytu 1+kk 43.84 m²

Prodej bytu 1+kk 43.84 m²

tř. Dukelských hrdinů 1109/6, Hodonín

3 849 000 Kč

87 797 Kč/m2

Realitní makléř: Michal Lupač
Realitní kancelář: Readymat Realitní - Realitárna
Realitní makléř: Michal Lupač

Michal Lupač

4.6

Realitní kancelář: Readymat Realitní - Realitárna
Prodej bytu 1+kk 26.4 m²Prodej bytu 1+kk 26.4 m²
Prodej bytu 1+kk 26.4 m²
Prodej bytu 1+kk 26.4 m²

Prodej bytu 1+kk 26.4 m²

Rubešova 72/9, Praha 2 - Vinohrady

7 400 000 Kč

280 303 Kč/m2

Prodej bytu 1+kk 37 m²Prodej bytu 1+kk 37 m²
Prodej bytu 1+kk 37 m²
Prodej bytu 1+kk 37 m²

Prodej bytu 1+kk 37 m²

Komořanská 100/17, Praha 12 - Modřany

6 590 000 Kč

178 108 Kč/m2

Prodej bytu 1+kk 18 m²Prodej bytu 1+kk 18 m²
Prodej bytu 1+kk 18 m²
Prodej bytu 1+kk 18 m²

Prodej bytu 1+kk 18 m²

Fibichova, Karlovy Vary

1 950 000 Kč

1 799 999 Kč

100 000 Kč/m2

Realitní makléř: Kristýna Paparega
Realitní kancelář: GEPARD REALITY/Tobi
Realitní makléř: Kristýna Paparega

Kristýna Paparega

4.9

Realitní kancelář: GEPARD REALITY/Tobi
Prodej bytu 1+kk 23 m²Prodej bytu 1+kk 23 m²
Prodej bytu 1+kk 23 m²
Prodej bytu 1+kk 23 m²

Prodej bytu 1+kk 23 m²

Kolmá 597/5, Praha 9 - Vysočany

3 599 000 Kč

156 478 Kč/m2

Prodej bytu 1+kk 25 m²Prodej bytu 1+kk 25 m²
Prodej bytu 1+kk 25 m²
Prodej bytu 1+kk 25 m²

Prodej bytu 1+kk 25 m²

Alžírská, Ostrava

2 790 000 Kč

111 600 Kč/m2

Prodej bytu 1+kk 16 m²Prodej bytu 1+kk 16 m²
Prodej bytu 1+kk 16 m²
Prodej bytu 1+kk 16 m²

Prodej bytu 1+kk 16 m²

Kolmá 597/5, Praha 9 - Vysočany

3 975 000 Kč

248 438 Kč/m2

Prodej bytu 1+kk 18 m²Prodej bytu 1+kk 18 m²
Prodej bytu 1+kk 18 m²
Prodej bytu 1+kk 18 m²

Prodej bytu 1+kk 18 m²

Kolmá 597/5, Praha 9 - Vysočany

4 699 500 Kč

261 083 Kč/m2

Prodej bytu 1+kk 37 m²Prodej bytu 1+kk 37 m²
Prodej bytu 1+kk 37 m²
Prodej bytu 1+kk 37 m²

Prodej bytu 1+kk 37 m²

Vysočany 6, Praha

5 999 000 Kč

162 135 Kč/m2

1...101112...16

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 856 bytů

Zrušit omezení

1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15 pokojů a víceAtypické