Kontakt

Byty 1+kk na prodej s cenou do 3 mil. Kč

Do 3 mil. Kč

1+kk

43 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 1+kk 29 m²Prodej bytu 1+kk 29 m²
Prodej bytu 1+kk 29 m²
Prodej bytu 1+kk 29 m²

Prodej bytu 1+kk 29 m²

Okružní, Český Těšín

1 470 000 Kč

50 690 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 186 bytů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 1+kk 33 m²Prodej bytu 1+kk 33 m²
Prodej bytu 1+kk 33 m²
Prodej bytu 1+kk 33 m²

Prodej bytu 1+kk 33 m²

Na Výsluní, Orlová

1 550 000 Kč

1 350 000 Kč

40 909 Kč/m2

Prodej bytu 1+kk 30 m²Prodej bytu 1+kk 30 m²
Prodej bytu 1+kk 30 m²
Prodej bytu 1+kk 30 m²

Prodej bytu 1+kk 30 m²

Jenišovice 51, Jenišovice

2 300 000 Kč

76 667 Kč/m2

Prodej bytu 1+kk 31.1 m²Prodej bytu 1+kk 31.1 m²
Prodej bytu 1+kk 31.1 m²
Prodej bytu 1+kk 31.1 m²

Prodej bytu 1+kk 31.1 m²

Spartakiádní 277/21, Ústí nad Labem - Všebořice

2 190 000 Kč

70 418 Kč/m2

Prodej bytu 1+kk 20.3 m²Prodej bytu 1+kk 20.3 m²
Prodej bytu 1+kk 20.3 m²
Prodej bytu 1+kk 20.3 m²

Prodej bytu 1+kk 20.3 m²

Tolstého 1218/42, Ústí nad Labem - Střekov

2 190 000 Kč

107 882 Kč/m2

Prodej bytu 1+kk 28 m²Prodej bytu 1+kk 28 m²
Prodej bytu 1+kk 28 m²
Prodej bytu 1+kk 28 m²

Prodej bytu 1+kk 28 m²

Oskol, Kroměříž

2 645 000 Kč

94 464 Kč/m2

Realitní makléř: Michal Chylík
Realitní kancelář: Tomáš Surovec
Realitní makléř: Michal Chylík

Michal Chylík

5.0

Realitní kancelář: Tomáš Surovec
Prodej bytu 1+kk 35 m²Prodej bytu 1+kk 35 m²
Prodej bytu 1+kk 35 m²
Prodej bytu 1+kk 35 m²

Prodej bytu 1+kk 35 m²

Mostní 800/62, Opava - Kateřinky

2 690 000 Kč

76 857 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Martin Sasínek
Realitní kancelář: FORTUNA REALITY s.r.o.
Realitní makléř: Ing. Martin Sasínek

Ing. Martin Sasínek

4.8

Realitní kancelář: FORTUNA REALITY s.r.o.
Prodej bytu 1+kk 19 m²Prodej bytu 1+kk 19 m²
Prodej bytu 1+kk 19 m²
Prodej bytu 1+kk 19 m²

Prodej bytu 1+kk 19 m²

Glennova 2706/7, Ústí nad Labem - Severní Terasa

1 790 000 Kč

94 211 Kč/m2

Realitní makléř: Bc. Michal Vais
Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Realitní makléř: Bc. Michal Vais

Bc. Michal Vais

4.9

Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Prodej bytu 1+kk 19 m²Prodej bytu 1+kk 19 m²
Prodej bytu 1+kk 19 m²
Prodej bytu 1+kk 19 m²

Prodej bytu 1+kk 19 m²

Partyzánská, Chomutov, Chomutov

1 700 000 Kč

89 474 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Tomáš Pavlát
Realitní kancelář: FINREA home, s.r.o.
Realitní makléř: Mgr. Tomáš Pavlát

Mgr. Tomáš Pavlát

5.0

Realitní kancelář: FINREA home, s.r.o.
Prodej bytu 1+kk 33 m²Prodej bytu 1+kk 33 m²
Prodej bytu 1+kk 33 m²
Prodej bytu 1+kk 33 m²

Prodej bytu 1+kk 33 m²

Baráčnická, Ústí nad Labem

2 590 000 Kč

78 485 Kč/m2

Realitní makléř: Tomáš Vyhnálek
Realitní kancelář: Tomáš Vyhnálek
Realitní makléř: Tomáš Vyhnálek

Tomáš Vyhnálek

4.2

Realitní kancelář: Tomáš Vyhnálek
12345

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 186 bytů

Zrušit omezení

1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15 pokojů a víceAtypické