Byty na prodej

Byty 1+kk na prodej Praha s cenou od 6 mil. Kč

Od 6 mil. Kč

1+kk

30 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 1+kk 70 m²Prodej bytu 1+kk 70 m²
Prodej bytu 1+kk 70 m²
Prodej bytu 1+kk 70 m²

Prodej bytu 1+kk 70 m²

Hrabovská 940/10, Praha 14 - Hostavice

7 950 000 Kč

7 400 000 Kč

105 714 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 179 bytů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 1+kk 40 m²Prodej bytu 1+kk 40 m²
Prodej bytu 1+kk 40 m²
Prodej bytu 1+kk 40 m²

Prodej bytu 1+kk 40 m²

Vinohradská 3216/165, Praha 10 - Strašnice

7 790 000 Kč

6 990 000 Kč

174 750 Kč/m2

Prodej bytu 1+kk 47 m²Prodej bytu 1+kk 47 m²
Prodej bytu 1+kk 47 m²
Prodej bytu 1+kk 47 m²

Prodej bytu 1+kk 47 m²

Klapálkova 3365/29, Praha 10 - Záběhlice

8 400 000 Kč

178 723 Kč/m2

Prodej bytu 1+kk 48 m²Prodej bytu 1+kk 48 m²
Prodej bytu 1+kk 48 m²
Prodej bytu 1+kk 48 m²

Prodej bytu 1+kk 48 m²

Libocká 6/43, Praha 6 - Liboc

6 500 000 Kč

135 417 Kč/m2

Prodej bytu 1+kk 34 m²Prodej bytu 1+kk 34 m²
Prodej bytu 1+kk 34 m²
Prodej bytu 1+kk 34 m²

Prodej bytu 1+kk 34 m²

Poděbradská 520/24, Praha 9 - Vysočany

6 670 000 Kč

6 570 000 Kč

193 235 Kč/m2

Prodej bytu 1+kk 36 m²Prodej bytu 1+kk 36 m²
Prodej bytu 1+kk 36 m²
Prodej bytu 1+kk 36 m²

Prodej bytu 1+kk 36 m²

Štanderova 869/2, Praha 18 - Letňany

6 900 000 Kč

6 700 000 Kč

186 111 Kč/m2

Prodej bytu 1+kk 28 m²Prodej bytu 1+kk 28 m²
Prodej bytu 1+kk 28 m²
Prodej bytu 1+kk 28 m²

Prodej bytu 1+kk 28 m²

Pod Kavalírkou 1300/3, Praha 5 - Košíře

6 200 000 Kč

221 429 Kč/m2

Prodej bytu 1+kk 52 m²Prodej bytu 1+kk 52 m²
Prodej bytu 1+kk 52 m²
Prodej bytu 1+kk 52 m²

Prodej bytu 1+kk 52 m²

Žitná 564/14, Praha 2 - Nové Město

9 980 000 Kč

191 923 Kč/m2

Prodej bytu 1+kk 39 m²Prodej bytu 1+kk 39 m²
Prodej bytu 1+kk 39 m²
Prodej bytu 1+kk 39 m²

Prodej bytu 1+kk 39 m²

Na Výrovně 2693/4, Praha - Stodůlky

7 250 000 Kč

6 950 000 Kč

178 205 Kč/m2

Realitní makléř: Iva Petrušková
Realitní kancelář: CENTURY 21 Birdie Reality - NextRound
Realitní makléř: Iva Petrušková

Iva Petrušková

4.6

Realitní kancelář: CENTURY 21 Birdie Reality - NextRound
Prodej bytu 1+kk 32.2 m²Prodej bytu 1+kk 32.2 m²
Prodej bytu 1+kk 32.2 m²
Prodej bytu 1+kk 32.2 m²

Prodej bytu 1+kk 32.2 m²

Poděbradská 1189/62, Praha 9 - Hloubětín

6 950 000 Kč

215 839 Kč/m2

123

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 179 bytů

Zrušit omezení

1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15 pokojů a víceAtypické