Kontakt

Byty 2+1 na prodej s cenou do 5 mil. Kč

Do 5 mil. Kč

2+1

280 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 2+1 50 m²Prodej bytu 2+1 50 m²
Prodej bytu 2+1 50 m²
Prodej bytu 2+1 50 m²

Prodej bytu 2+1 50 m²

Na Hraničkách, Vyškov

4 490 000 Kč

89 800 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 908 bytů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 2+1 52 m²Prodej bytu 2+1 52 m²
Prodej bytu 2+1 52 m²
Prodej bytu 2+1 52 m²

Prodej bytu 2+1 52 m²

Kosmonautů 1231/33, Havířov - Podlesí

2 390 000 Kč

45 962 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 38 m²Prodej bytu 2+1 38 m²
Prodej bytu 2+1 38 m²
Prodej bytu 2+1 38 m²

Prodej bytu 2+1 38 m²

Borová 544/39, Karlovy Vary - Rybáře

2 700 000 Kč

71 053 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 82 m²Prodej bytu 2+1 82 m²
Prodej bytu 2+1 82 m²
Prodej bytu 2+1 82 m²

Prodej bytu 2+1 82 m²

Sokolovská 243/92, Karlovy Vary - Rybáře

3 985 000 Kč

48 598 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 56 m²Prodej bytu 2+1 56 m²
Prodej bytu 2+1 56 m²
Prodej bytu 2+1 56 m²

Prodej bytu 2+1 56 m²

Cihelní, Karviná

1 990 000 Kč

35 536 Kč/m2

Realitní makléř: Zbigniew Macura
Realitní kancelář: Zbigniew Macura - realitní makléř
Realitní makléř: Zbigniew Macura

Zbigniew Macura

Realitní kancelář: Zbigniew Macura - realitní makléř
Prodej bytu 2+1 49 m²Prodej bytu 2+1 49 m²
Prodej bytu 2+1 49 m²
Prodej bytu 2+1 49 m²

Prodej bytu 2+1 49 m²

Za Šumavou 442, Žleby

2 000 000 Kč

40 816 Kč/m2

Realitní makléř: Andrea Smešná
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Andrea Smešná

Andrea Smešná

4.6

Realitní kancelář: M&M reality
Prodej bytu 2+1 55 m²Prodej bytu 2+1 55 m²
Prodej bytu 2+1 55 m²
Prodej bytu 2+1 55 m²

Prodej bytu 2+1 55 m²

1. máje 2900/9, Most

1 749 900 Kč

31 816 Kč/m2

Realitní makléř: Hanka Vyhnalkova
Realitní kancelář: Tomáš Vyhnálek
Realitní makléř: Hanka Vyhnalkova

Hanka Vyhnalkova

4.3

Realitní kancelář: Tomáš Vyhnálek
Prodej bytu 2+1 55 m²Prodej bytu 2+1 55 m²
Prodej bytu 2+1 55 m²
Prodej bytu 2+1 55 m²

Prodej bytu 2+1 55 m²

Palackého 49, Chotěboř

3 490 000 Kč

63 455 Kč/m2

Realitní makléř: Radek Peřina, Adam Chlubný
Realitní kancelář: Reality Vysočina s.r.o.
Realitní makléř: Radek Peřina, Adam Chlubný

Radek Peřina, Adam Chlubný

4.8

Realitní kancelář: Reality Vysočina s.r.o.
Prodej bytu 2+1 47 m²Prodej bytu 2+1 47 m²
Prodej bytu 2+1 47 m²
Prodej bytu 2+1 47 m²

Prodej bytu 2+1 47 m²

Revoluční, Žďár nad Sázavou 3

4 200 000 Kč

89 362 Kč/m2

Realitní makléř: Luboš Pokorný
Realitní kancelář: Prodejme.to
Realitní makléř: Luboš Pokorný

Luboš Pokorný

Realitní kancelář: Prodejme.to
Prodej bytu 2+1 52 m²Prodej bytu 2+1 52 m²
Prodej bytu 2+1 52 m²
Prodej bytu 2+1 52 m²

Prodej bytu 2+1 52 m²

Sídliště Za Stadionem 1155/14, Kyjov

3 960 000 Kč

76 154 Kč/m2

Realitní makléř: Michal Lupač
Realitní kancelář: Readymat Realitní - Realitárna
Realitní makléř: Michal Lupač

Michal Lupač

4.6

Realitní kancelář: Readymat Realitní - Realitárna
1...345...28

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 908 bytů

Zrušit omezení

1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15 pokojů a víceAtypické