Kontakt

Byty 2+1 na prodej s cenou 1 mil. - 3 mil. Kč

1 mil. - 3 mil. Kč

2+1

98 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 2+1 54 m²Prodej bytu 2+1 54 m²
Prodej bytu 2+1 54 m²
Prodej bytu 2+1 54 m²

Prodej bytu 2+1 54 m²

Jaroslava Vrchlického 2780/23, Most

2 349 900 Kč

43 517 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 396 bytů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 2+1 55 m²Prodej bytu 2+1 55 m²
Prodej bytu 2+1 55 m²
Prodej bytu 2+1 55 m²

Prodej bytu 2+1 55 m²

Nejdecká, Karlovy Vary

2 550 000 Kč

46 364 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 76 m²Prodej bytu 2+1 76 m²
Prodej bytu 2+1 76 m²
Prodej bytu 2+1 76 m²

Prodej bytu 2+1 76 m²

Gebauerova 902/11, Ostrava - Přívoz

2 800 000 Kč

36 842 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 60 m²Prodej bytu 2+1 60 m²
Prodej bytu 2+1 60 m²
Prodej bytu 2+1 60 m²

Prodej bytu 2+1 60 m²

Ciolkovského, Karviná

2 290 000 Kč

38 167 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 64 m²Prodej bytu 2+1 64 m²
Prodej bytu 2+1 64 m²
Prodej bytu 2+1 64 m²

Prodej bytu 2+1 64 m²

Archiváře Teplého 149, Malenice

2 590 000 Kč

40 469 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 49 m²Prodej bytu 2+1 49 m²
Prodej bytu 2+1 49 m²
Prodej bytu 2+1 49 m²

Prodej bytu 2+1 49 m²

Palackého, Domažlice

2 980 000 Kč

2 800 000 Kč

57 143 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 56 m²Prodej bytu 2+1 56 m²
Prodej bytu 2+1 56 m²
Prodej bytu 2+1 56 m²

Prodej bytu 2+1 56 m²

Kyselka, okres Karlovy Vary

2 450 000 Kč

43 750 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 63 m²Prodej bytu 2+1 63 m²
Prodej bytu 2+1 63 m²
Prodej bytu 2+1 63 m²

Prodej bytu 2+1 63 m²

U Nádraží 263, Rokytnice v Orlických horách

2 590 000 Kč

41 111 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 43 m²Prodej bytu 2+1 43 m²
Prodej bytu 2+1 43 m²
Prodej bytu 2+1 43 m²

Prodej bytu 2+1 43 m²

Bratří Hlaviců 145, Vsetín

2 990 000 Kč

2 890 000 Kč

67 209 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 59.7 m²Prodej bytu 2+1 59.7 m²
Prodej bytu 2+1 59.7 m²
Prodej bytu 2+1 59.7 m²

Prodej bytu 2+1 59.7 m²

Kamenná, Chomutov

2 490 000 Kč

2 390 000 Kč

40 034 Kč/m2

1...345...10

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 396 bytů

Zrušit omezení

1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15 pokojů a víceAtypické