Byty na prodej

Byty 2+1 na prodej Praha s cenou do 47 mil. Kč

Do 47 mil. Kč

2+1

42 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 2+1 62 m²Prodej bytu 2+1 62 m²
Prodej bytu 2+1 62 m²
Prodej bytu 2+1 62 m²

Prodej bytu 2+1 62 m²

Na Petynce 982/28, Praha 6 - Střešovice

8 899 000 Kč

143 532 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 160 bytů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 2+1 62 m²Prodej bytu 2+1 62 m²
Prodej bytu 2+1 62 m²
Prodej bytu 2+1 62 m²

Prodej bytu 2+1 62 m²

Karla Engliše 1498/13, Praha 5 - Smíchov

9 300 000 Kč

150 000 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 57 m²Prodej bytu 2+1 57 m²
Prodej bytu 2+1 57 m²
Prodej bytu 2+1 57 m²

Prodej bytu 2+1 57 m²

Mydlářka, Praha

9 959 000 Kč

174 719 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 55 m²Prodej bytu 2+1 55 m²
Prodej bytu 2+1 55 m²
Prodej bytu 2+1 55 m²

Prodej bytu 2+1 55 m²

Čihákova 1818/22, Praha 9 - Libeň

7 500 000 Kč

136 364 Kč/m2

Realitní makléř: Hana Řezníčková
Realitní kancelář: Prodejme.to
Realitní makléř: Hana Řezníčková

Hana Řezníčková

4.2

Realitní kancelář: Prodejme.to
Prodej bytu 2+1 65 m²Prodej bytu 2+1 65 m²
Prodej bytu 2+1 65 m²
Prodej bytu 2+1 65 m²

Prodej bytu 2+1 65 m²

Na dlouhém lánu, Praha

13 943 000 Kč

214 508 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 77 m²Prodej bytu 2+1 77 m²
Prodej bytu 2+1 77 m²
Prodej bytu 2+1 77 m²

Prodej bytu 2+1 77 m²

Kuťatská 40, Praha - Královice

8 500 000 Kč

110 390 Kč/m2

Realitní makléř: Radek Jindřich
Realitní kancelář: Radek Jindřich
Realitní makléř: Radek Jindřich

Radek Jindřich

5.0

Realitní kancelář: Radek Jindřich
Prodej bytu 2+1 94 m²Prodej bytu 2+1 94 m²
Prodej bytu 2+1 94 m²
Prodej bytu 2+1 94 m²

Prodej bytu 2+1 94 m²

Kuťatská 40, Praha - Královice

10 500 000 Kč

111 702 Kč/m2

Realitní makléř: Radek Jindřich
Realitní kancelář: Radek Jindřich
Realitní makléř: Radek Jindřich

Radek Jindřich

5.0

Realitní kancelář: Radek Jindřich
Prodej bytu 2+1 49 m²Prodej bytu 2+1 49 m²
Prodej bytu 2+1 49 m²
Prodej bytu 2+1 49 m²

Prodej bytu 2+1 49 m²

Zelenečská, Praha

6 590 000 Kč

134 490 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 53 m²Prodej bytu 2+1 53 m²
Prodej bytu 2+1 53 m²
Prodej bytu 2+1 53 m²

Prodej bytu 2+1 53 m²

Žižkova 602/3, Praha - Kunratice

6 790 000 Kč

128 113 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 62 m²Prodej bytu 2+1 62 m²
Prodej bytu 2+1 62 m²
Prodej bytu 2+1 62 m²

Prodej bytu 2+1 62 m²

náměstí Hrdinů 728/10, Praha 4 - Nusle

7 990 000 Kč

128 871 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Franěk
Realitní kancelář: CENTURY 21 Synergy
Realitní makléř: Petr Franěk

Petr Franěk

4.8

Realitní kancelář: CENTURY 21 Synergy
12345

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 160 bytů

Zrušit omezení

1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15 pokojů a víceAtypické