Kontakt

Byty 2+kk na prodej s cenou do 10 mil. Kč

Do 10 mil. Kč

2+kk

351 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 2+kk 44 m²Prodej bytu 2+kk 44 m²
Prodej bytu 2+kk 44 m²
Prodej bytu 2+kk 44 m²

Prodej bytu 2+kk 44 m²

Bohnická 38/8, Praha 8 - Bohnice

7 099 000 Kč

6 800 000 Kč

154 545 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 820 bytů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 2+kk 55 m²Prodej bytu 2+kk 55 m²
Prodej bytu 2+kk 55 m²
Prodej bytu 2+kk 55 m²

Prodej bytu 2+kk 55 m²

Radouňova 2683/28, Praha - Stodůlky

8 770 000 Kč

8 500 000 Kč

154 545 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 44 m²Prodej bytu 2+kk 44 m²
Prodej bytu 2+kk 44 m²
Prodej bytu 2+kk 44 m²

Prodej bytu 2+kk 44 m²

Nádražní, Žďár nad Sázavou

5 990 000 Kč

136 136 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 53 m²Prodej bytu 2+kk 53 m²
Prodej bytu 2+kk 53 m²
Prodej bytu 2+kk 53 m²

Prodej bytu 2+kk 53 m²

Vysočany 6, Praha

9 140 000 Kč

9 080 000 Kč

171 321 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 43 m²Prodej bytu 2+kk 43 m²
Prodej bytu 2+kk 43 m²
Prodej bytu 2+kk 43 m²

Prodej bytu 2+kk 43 m²

Tyršova, Beroun

5 755 716 Kč

5 399 000 Kč

125 558 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 47 m²Prodej bytu 2+kk 47 m²
Prodej bytu 2+kk 47 m²
Prodej bytu 2+kk 47 m²

Prodej bytu 2+kk 47 m²

Kosí 422/5, Praha - Březiněves

8 250 000 Kč

175 532 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 61 m²Prodej bytu 2+kk 61 m²
Prodej bytu 2+kk 61 m²
Prodej bytu 2+kk 61 m²

Prodej bytu 2+kk 61 m²

Rozhled, Mělník

5 477 500 Kč

89 795 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 48 m²Prodej bytu 2+kk 48 m²
Prodej bytu 2+kk 48 m²
Prodej bytu 2+kk 48 m²

Prodej bytu 2+kk 48 m²

Komenského 264/5, Hradec Králové

6 900 000 Kč

143 750 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 51 m²Prodej bytu 2+kk 51 m²
Prodej bytu 2+kk 51 m²
Prodej bytu 2+kk 51 m²

Prodej bytu 2+kk 51 m²

Horní 1466/10, Praha 4 - Nusle

9 050 000 Kč

8 990 000 Kč

176 275 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 58 m²Prodej bytu 2+kk 58 m²
Prodej bytu 2+kk 58 m²
Prodej bytu 2+kk 58 m²

Prodej bytu 2+kk 58 m²

V Háji 1250, Praha

9 200 000 Kč

8 890 000 Kč

153 276 Kč/m2

1...121314...36

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 820 bytů

Zrušit omezení

1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15 pokojů a víceAtypické