Kontakt

Byty 2+kk na prodej s cenou do 10 mil. Kč

Do 10 mil. Kč

2+kk

353 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 2+kk 39 m²Prodej bytu 2+kk 39 m²
Prodej bytu 2+kk 39 m²
Prodej bytu 2+kk 39 m²

Prodej bytu 2+kk 39 m²

Zatloukalova, Luhačovice

6 740 000 Kč

172 821 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 830 bytů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 2+kk 44 m²Prodej bytu 2+kk 44 m²
Prodej bytu 2+kk 44 m²
Prodej bytu 2+kk 44 m²

Prodej bytu 2+kk 44 m²

Družstevní 1378/7, Praha 4 - Nusle

7 990 000 Kč

7 490 000 Kč

170 227 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 41 m²Prodej bytu 2+kk 41 m²
Prodej bytu 2+kk 41 m²
Prodej bytu 2+kk 41 m²

Prodej bytu 2+kk 41 m²

U valu 862/2, Praha 6 - Ruzyně

6 945 000 Kč

6 940 000 Kč

169 268 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 115 m²Prodej bytu 2+kk 115 m²
Prodej bytu 2+kk 115 m²
Prodej bytu 2+kk 115 m²

Prodej bytu 2+kk 115 m²

Klatovská 268, Železná Ruda

6 990 000 Kč

60 783 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 41 m²Prodej bytu 2+kk 41 m²
Prodej bytu 2+kk 41 m²
Prodej bytu 2+kk 41 m²

Prodej bytu 2+kk 41 m²

Na Kamencoch, Vsetín

3 190 000 Kč

77 805 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 45 m²Prodej bytu 2+kk 45 m²
Prodej bytu 2+kk 45 m²
Prodej bytu 2+kk 45 m²

Prodej bytu 2+kk 45 m²

Zelená 2671/45, Ostrava - Moravská Ostrava

3 490 000 Kč

77 556 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 62 m²Prodej bytu 2+kk 62 m²
Prodej bytu 2+kk 62 m²
Prodej bytu 2+kk 62 m²

Prodej bytu 2+kk 62 m²

Náměstí Emila Kolbena 460, Strančice

8 300 000 Kč

133 871 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 51 m²Prodej bytu 2+kk 51 m²
Prodej bytu 2+kk 51 m²
Prodej bytu 2+kk 51 m²

Prodej bytu 2+kk 51 m²

Záběhlická 1721/41, Praha 10 - Záběhlice

6 950 000 Kč

136 275 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 62 m²Prodej bytu 2+kk 62 m²
Prodej bytu 2+kk 62 m²
Prodej bytu 2+kk 62 m²

Prodej bytu 2+kk 62 m²

K Parku 222, Nupaky

6 590 000 Kč

106 290 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 48 m²Prodej bytu 2+kk 48 m²
Prodej bytu 2+kk 48 m²
Prodej bytu 2+kk 48 m²

Prodej bytu 2+kk 48 m²

Černokostelecká 1152/70, Praha 10 - Strašnice

7 700 000 Kč

160 417 Kč/m2

1...8910...36

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 830 bytů

Zrušit omezení

1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15 pokojů a víceAtypické