Kontakt

Byty 2+kk na prodej s cenou do 31 mil. Kč

Do 31 mil. Kč

2+kk

394 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 2+kk 35 m²Prodej bytu 2+kk 35 m²
Prodej bytu 2+kk 35 m²
Prodej bytu 2+kk 35 m²

Prodej bytu 2+kk 35 m²

Pec pod Sněžkou 335, Pec pod Sněžkou

7 990 000 Kč

7 800 000 Kč

222 857 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Ondřej Bahenský
Realitní kancelář: NEXT REALITY PARDUBICE
Realitní makléř: Ing. Ondřej Bahenský

Ing. Ondřej Bahenský

4.5

Realitní kancelář: NEXT REALITY PARDUBICE

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 092 bytů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 2+kk 58 m²Prodej bytu 2+kk 58 m²
Prodej bytu 2+kk 58 m²
Prodej bytu 2+kk 58 m²

Prodej bytu 2+kk 58 m²

690, Velké Karlovice

5 100 000 Kč

4 800 000 Kč

82 759 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Martin Sasínek
Realitní kancelář: FORTUNA REALITY s.r.o.
Realitní makléř: Ing. Martin Sasínek

Ing. Martin Sasínek

4.8

Realitní kancelář: FORTUNA REALITY s.r.o.
Prodej bytu 2+kk 55 m²Prodej bytu 2+kk 55 m²
Prodej bytu 2+kk 55 m²
Prodej bytu 2+kk 55 m²

Prodej bytu 2+kk 55 m²

Blanická 81, Postupice

4 639 050 Kč

84 346 Kč/m2

Realitní makléř: Martina Veselská
Realitní kancelář: CENTURY 21 Birdie Reality - NextRound
Realitní makléř: Martina Veselská

Martina Veselská

4.9

Realitní kancelář: CENTURY 21 Birdie Reality - NextRound
Prodej bytu 2+kk 68 m²Prodej bytu 2+kk 68 m²
Prodej bytu 2+kk 68 m²
Prodej bytu 2+kk 68 m²

Prodej bytu 2+kk 68 m²

Blanická 81, Postupice

5 779 800 Kč

84 997 Kč/m2

Realitní makléř: Martina Veselská
Realitní kancelář: CENTURY 21 Birdie Reality - NextRound
Realitní makléř: Martina Veselská

Martina Veselská

4.9

Realitní kancelář: CENTURY 21 Birdie Reality - NextRound
Prodej bytu 2+kk 44 m²Prodej bytu 2+kk 44 m²
Prodej bytu 2+kk 44 m²
Prodej bytu 2+kk 44 m²

Prodej bytu 2+kk 44 m²

Sochorova, Doksy

2 899 000 Kč

65 886 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 39 m²Prodej bytu 2+kk 39 m²
Prodej bytu 2+kk 39 m²
Prodej bytu 2+kk 39 m²

Prodej bytu 2+kk 39 m²

Zatloukalova, Luhačovice

6 740 000 Kč

172 821 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 44 m²Prodej bytu 2+kk 44 m²
Prodej bytu 2+kk 44 m²
Prodej bytu 2+kk 44 m²

Prodej bytu 2+kk 44 m²

Družstevní 1378/7, Praha 4 - Nusle

7 990 000 Kč

7 490 000 Kč

170 227 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 115 m²Prodej bytu 2+kk 115 m²
Prodej bytu 2+kk 115 m²
Prodej bytu 2+kk 115 m²

Prodej bytu 2+kk 115 m²

Klatovská 268, Železná Ruda

6 990 000 Kč

60 783 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 54 m²Prodej bytu 2+kk 54 m²
Prodej bytu 2+kk 54 m²
Prodej bytu 2+kk 54 m²

Prodej bytu 2+kk 54 m²

Poláčkova, Jihlava

4 550 000 Kč

84 259 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 54 m²Prodej bytu 2+kk 54 m²
Prodej bytu 2+kk 54 m²
Prodej bytu 2+kk 54 m²

Prodej bytu 2+kk 54 m²

Pražská sídl. 2404/2b, Znojmo

4 250 000 Kč

78 704 Kč/m2

1...8910...40

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 092 bytů

Zrušit omezení

1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15 pokojů a víceAtypické