Kontakt

Byty 2+kk na prodej s cenou do 35 mil. Kč

Do 35 mil. Kč

2+kk

403 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 2+kk 64 m²Prodej bytu 2+kk 64 m²
Prodej bytu 2+kk 64 m²
Prodej bytu 2+kk 64 m²

Prodej bytu 2+kk 64 m²

Březenská, Praha

7 990 000 Kč

124 844 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 094 bytů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 2+kk 55 m²Prodej bytu 2+kk 55 m²
Prodej bytu 2+kk 55 m²
Prodej bytu 2+kk 55 m²

Prodej bytu 2+kk 55 m²

Plzeňská 165/46, Praha 5 - Smíchov

9 900 000 Kč

180 000 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 53 m²Prodej bytu 2+kk 53 m²
Prodej bytu 2+kk 53 m²
Prodej bytu 2+kk 53 m²

Prodej bytu 2+kk 53 m²

Střížkovská 8/9, Praha 8 - Střížkov

8 500 000 Kč

160 377 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 77 m²Prodej bytu 2+kk 77 m²
Prodej bytu 2+kk 77 m²
Prodej bytu 2+kk 77 m²

Prodej bytu 2+kk 77 m²

Hoštice 119, Hoštice

1 990 000 Kč

25 844 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 76 m²Prodej bytu 2+kk 76 m²
Prodej bytu 2+kk 76 m²
Prodej bytu 2+kk 76 m²

Prodej bytu 2+kk 76 m²

Hoštice 119, Hoštice

1 990 000 Kč

26 184 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 39 m²Prodej bytu 2+kk 39 m²
Prodej bytu 2+kk 39 m²
Prodej bytu 2+kk 39 m²

Prodej bytu 2+kk 39 m²

Praha 9 - Střížkov, okres území Hlavního města Prahy

7 399 000 Kč

189 718 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 39 m²Prodej bytu 2+kk 39 m²
Prodej bytu 2+kk 39 m²
Prodej bytu 2+kk 39 m²

Prodej bytu 2+kk 39 m²

Jaroslava Haška 1051/5, Most

1 899 900 Kč

48 715 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 59 m²Prodej bytu 2+kk 59 m²
Prodej bytu 2+kk 59 m²
Prodej bytu 2+kk 59 m²

Prodej bytu 2+kk 59 m²

Libeň 8, Praha

8 890 000 Kč

150 678 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 45 m²Prodej bytu 2+kk 45 m²
Prodej bytu 2+kk 45 m²
Prodej bytu 2+kk 45 m²

Prodej bytu 2+kk 45 m²

Saturnova 1334/31, Praha 22 - Uhříněves

7 790 000 Kč

173 111 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 73 m²Prodej bytu 2+kk 73 m²
Prodej bytu 2+kk 73 m²
Prodej bytu 2+kk 73 m²

Prodej bytu 2+kk 73 m²

Zborovská 814/19, Praha 5 - Smíchov

10 090 000 Kč

138 219 Kč/m2

1...101112...41

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 094 bytů

Zrušit omezení

1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15 pokojů a víceAtypické