Kontakt

Byty 2+kk na prodej s cenou do 7 mil. Kč

Do 7 mil. Kč

2+kk

243 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 2+kk 43 m²Prodej bytu 2+kk 43 m²
Prodej bytu 2+kk 43 m²
Prodej bytu 2+kk 43 m²

Prodej bytu 2+kk 43 m²

Hořelické náměstí 1174/4, Rudná

6 279 000 Kč

146 023 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 087 bytů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 2+kk 45 m²Prodej bytu 2+kk 45 m²
Prodej bytu 2+kk 45 m²
Prodej bytu 2+kk 45 m²

Prodej bytu 2+kk 45 m²

Poláčkova, Říčany

6 200 000 Kč

137 778 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 44 m²Prodej bytu 2+kk 44 m²
Prodej bytu 2+kk 44 m²
Prodej bytu 2+kk 44 m²

Prodej bytu 2+kk 44 m²

Honzíkova, Praha

2 490 000 Kč

2 290 000 Kč

52 045 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 47.8 m²Prodej bytu 2+kk 47.8 m²
Prodej bytu 2+kk 47.8 m²
Prodej bytu 2+kk 47.8 m²

Prodej bytu 2+kk 47.8 m²

Kloboukova, Chodov, Praha

6 250 000 Kč

130 753 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 52 m²Prodej bytu 2+kk 52 m²
Prodej bytu 2+kk 52 m²
Prodej bytu 2+kk 52 m²

Prodej bytu 2+kk 52 m²

Skuhrov nad Bělou, okres Rychnov nad Kněžnou

4 200 000 Kč

80 769 Kč/m2

Realitní makléř: Adam Zavadil
Realitní kancelář: Reality Zavadil
Realitní makléř: Adam Zavadil

Adam Zavadil

Realitní kancelář: Reality Zavadil
Prodej bytu 2+kk 40 m²Prodej bytu 2+kk 40 m²
Prodej bytu 2+kk 40 m²
Prodej bytu 2+kk 40 m²

Prodej bytu 2+kk 40 m²

V zahradách 569/17, Praha 8 - Libeň

6 990 000 Kč

174 750 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 54 m²Prodej bytu 2+kk 54 m²
Prodej bytu 2+kk 54 m²
Prodej bytu 2+kk 54 m²

Prodej bytu 2+kk 54 m²

Brodská 96, Příbram VIII

3 790 000 Kč

70 185 Kč/m2

Realitní makléř: Radek Větrovský
Realitní kancelář: RE/MAX Power 2
Realitní makléř: Radek Větrovský

Radek Větrovský

5.0

Realitní kancelář: RE/MAX Power 2
Prodej bytu 2+kk 45 m²Prodej bytu 2+kk 45 m²
Prodej bytu 2+kk 45 m²
Prodej bytu 2+kk 45 m²

Prodej bytu 2+kk 45 m²

Nádražní, Žďár nad Sázavou

4 290 000 Kč

95 333 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 43 m²Prodej bytu 2+kk 43 m²
Prodej bytu 2+kk 43 m²
Prodej bytu 2+kk 43 m²

Prodej bytu 2+kk 43 m²

Domažlická, Praha

7 490 000 Kč

6 990 000 Kč

162 558 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 57 m²Prodej bytu 2+kk 57 m²
Prodej bytu 2+kk 57 m²
Prodej bytu 2+kk 57 m²

Prodej bytu 2+kk 57 m²

Vendryně, okres Frýdek-Místek

3 100 000 Kč

54 386 Kč/m2

1...141516...25

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 087 bytů

Zrušit omezení

1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15 pokojů a víceAtypické