Kontakt

Byty 2+kk na prodej s cenou 5 mil. - 10 mil. Kč

5 mil. - 10 mil. Kč

2+kk

206 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 2+kk 56 m²Prodej bytu 2+kk 56 m²
Prodej bytu 2+kk 56 m²
Prodej bytu 2+kk 56 m²

Prodej bytu 2+kk 56 m²

Stehlíkova 1331/16, Slaný

5 620 000 Kč

100 357 Kč/m2

Realitní makléř: Stanislav Gálik
Realitní kancelář: Pretty Good Company
Realitní makléř: Stanislav Gálik

Stanislav Gálik

Realitní kancelář: Pretty Good Company

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 279 bytů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 2+kk 84 m²Prodej bytu 2+kk 84 m²
Prodej bytu 2+kk 84 m²
Prodej bytu 2+kk 84 m²

Prodej bytu 2+kk 84 m²

Mantov, Chotěšov

5 499 000 Kč

65 464 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Bc. Eva Šnajdrová
Realitní kancelář: ALSA REAL s.r.o.
Realitní makléř: Ing. Bc. Eva Šnajdrová

Ing. Bc. Eva Šnajdrová

5.0

Realitní kancelář: ALSA REAL s.r.o.
Prodej bytu 2+kk 58 m²Prodej bytu 2+kk 58 m²
Prodej bytu 2+kk 58 m²
Prodej bytu 2+kk 58 m²

Prodej bytu 2+kk 58 m²

Praha-Újezd, Praha

8 590 000 Kč

148 103 Kč/m2

Realitní makléř: Milan Lolo
Realitní kancelář: Lolo Reality ML
Realitní makléř: Milan Lolo

Milan Lolo

4.9

Realitní kancelář: Lolo Reality ML
Prodej bytu 2+kk 58.5 m²Prodej bytu 2+kk 58.5 m²
Prodej bytu 2+kk 58.5 m²
Prodej bytu 2+kk 58.5 m²

Prodej bytu 2+kk 58.5 m²

Deštné v Orlických horách, Deštné v Orlických horách

6 290 000 Kč

107 521 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Vacek
Realitní kancelář: Lord realitní kancleář spol. s r.o.
Realitní makléř: Pavel Vacek

Pavel Vacek

4.7

Realitní kancelář: Lord realitní kancleář spol. s r.o.
Prodej bytu 2+kk 53 m²Prodej bytu 2+kk 53 m²
Prodej bytu 2+kk 53 m²
Prodej bytu 2+kk 53 m²

Prodej bytu 2+kk 53 m²

Lipno nad Vltavou 318, Lipno nad Vltavou

5 600 000 Kč

105 660 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Koucký
Realitní kancelář: ESTATE PARTNERS by KW
Realitní makléř: Jiří Koucký

Jiří Koucký

4.7

Realitní kancelář: ESTATE PARTNERS by KW
Prodej bytu 2+kk 54 m²Prodej bytu 2+kk 54 m²
Prodej bytu 2+kk 54 m²
Prodej bytu 2+kk 54 m²

Prodej bytu 2+kk 54 m²

Pražská, Jílové u Prahy

7 325 000 Kč

135 648 Kč/m2

Realitní makléř: Šárka Vachková
Realitní kancelář: CENTURY 21 Realitas Central
Realitní makléř: Šárka Vachková

Šárka Vachková

3.8

Realitní kancelář: CENTURY 21 Realitas Central
Prodej bytu 2+kk 68 m²Prodej bytu 2+kk 68 m²
Prodej bytu 2+kk 68 m²
Prodej bytu 2+kk 68 m²

Prodej bytu 2+kk 68 m²

Železná Ruda, okres Klatovy

9 776 500 Kč

143 772 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Karel Paul
Realitní kancelář: euro reality.info
Realitní makléř: Ing. Karel Paul

Ing. Karel Paul

4.9

Realitní kancelář: euro reality.info
Prodej bytu 2+kk 47 m²Prodej bytu 2+kk 47 m²
Prodej bytu 2+kk 47 m²
Prodej bytu 2+kk 47 m²

Prodej bytu 2+kk 47 m²

Velvarská 1622/53, Praha 6 - Dejvice

7 089 000 Kč

6 999 000 Kč

148 915 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Franěk
Realitní kancelář: CENTURY 21 Synergy
Realitní makléř: Petr Franěk

Petr Franěk

4.8

Realitní kancelář: CENTURY 21 Synergy
Prodej bytu 2+kk 48 m²Prodej bytu 2+kk 48 m²
Prodej bytu 2+kk 48 m²
Prodej bytu 2+kk 48 m²

Prodej bytu 2+kk 48 m²

Fryšták, okres Zlín

5 690 000 Kč

118 542 Kč/m2

Realitní makléř: Pavla Jahodová
Realitní kancelář: NEXT REALITY JAHODOVÁ
Realitní makléř: Pavla Jahodová

Pavla Jahodová

4.8

Realitní kancelář: NEXT REALITY JAHODOVÁ
Prodej bytu 2+kk 42 m²Prodej bytu 2+kk 42 m²
Prodej bytu 2+kk 42 m²
Prodej bytu 2+kk 42 m²

Prodej bytu 2+kk 42 m²

Rezkova, Brno

6 999 000 Kč

166 643 Kč/m2

Realitní makléř: Dagmar Wronská
Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Realitní makléř: Dagmar Wronská

Dagmar Wronská

4.9

Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
1234...21

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 279 bytů

Zrušit omezení

1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15 pokojů a víceAtypické