Byty na prodej

Byty 2+kk na prodej Praha s cenou od 9 mil. Kč

Od 9 mil. Kč

2+kk

56 nemovitostí

doporučené

Populární

Prodej bytu 2+kk 52 m²Prodej bytu 2+kk 52 m²
Prodej bytu 2+kk 52 m²
Prodej bytu 2+kk 52 m²

Prodej bytu 2+kk 52 m²

Řeznická, Praha

9 990 000 Kč

192 115 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 394 bytů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Populární

Prodej bytu 2+kk 62 m²Prodej bytu 2+kk 62 m²
Prodej bytu 2+kk 62 m²
Prodej bytu 2+kk 62 m²

Prodej bytu 2+kk 62 m²

Jeremiášova, Praha

9 500 000 Kč

153 226 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 64 m²Prodej bytu 2+kk 64 m²
Prodej bytu 2+kk 64 m²
Prodej bytu 2+kk 64 m²

Prodej bytu 2+kk 64 m²

Nikoly Tesly, Praha

9 959 000 Kč

155 609 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 90 m²Prodej bytu 2+kk 90 m²
Prodej bytu 2+kk 90 m²
Prodej bytu 2+kk 90 m²

Prodej bytu 2+kk 90 m²

Zlochova 2193/1, Praha 12 - Modřany

13 400 000 Kč

148 889 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Krupka
Realitní kancelář: RE/MAX COMMERCIAL GROUP
Realitní makléř: Jiří Krupka

Jiří Krupka

4.7

Realitní kancelář: RE/MAX COMMERCIAL GROUP
Prodej bytu 2+kk 70 m²Prodej bytu 2+kk 70 m²
Prodej bytu 2+kk 70 m²
Prodej bytu 2+kk 70 m²

Prodej bytu 2+kk 70 m²

Černokostelecká, Praha

11 500 000 Kč

10 900 000 Kč

155 714 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 73 m²Prodej bytu 2+kk 73 m²
Prodej bytu 2+kk 73 m²
Prodej bytu 2+kk 73 m²

Prodej bytu 2+kk 73 m²

Zborovská 814/19, Praha 5 - Smíchov

10 090 000 Kč

138 219 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 40 m²Prodej bytu 2+kk 40 m²
Prodej bytu 2+kk 40 m²
Prodej bytu 2+kk 40 m²

Prodej bytu 2+kk 40 m²

Dostalové, Praha 5 - Hlubočepy

10 190 000 Kč

254 750 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 59 m²Prodej bytu 2+kk 59 m²
Prodej bytu 2+kk 59 m²
Prodej bytu 2+kk 59 m²

Prodej bytu 2+kk 59 m²

Dlážděná 1586/4, Praha 1 - Nové Město

16 770 000 Kč

284 237 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 58 m²Prodej bytu 2+kk 58 m²
Prodej bytu 2+kk 58 m²
Prodej bytu 2+kk 58 m²

Prodej bytu 2+kk 58 m²

Vánková 896/11, Praha 8 - Čimice

10 990 000 Kč

189 483 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 65 m²Prodej bytu 2+kk 65 m²
Prodej bytu 2+kk 65 m²
Prodej bytu 2+kk 65 m²

Prodej bytu 2+kk 65 m²

Praha 9 - Hrdlořezy, okres území Hlavního města Prahy

11 280 000 Kč

173 538 Kč/m2

123...6

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 394 bytů

Zrušit omezení

1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15 pokojů a víceAtypické