Kontakt

Byty 3+1 na prodej s cenou do 31 mil. Kč

Do 31 mil. Kč

3+1

430 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 3+1 90 m²Prodej bytu 3+1 90 m²
Prodej bytu 3+1 90 m²
Prodej bytu 3+1 90 m²

Prodej bytu 3+1 90 m²

Mělnická 579/7, Praha 5 - Malá Strana

16 780 000 Kč

186 444 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 702 bytů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 3+1 59 m²Prodej bytu 3+1 59 m²
Prodej bytu 3+1 59 m²
Prodej bytu 3+1 59 m²

Prodej bytu 3+1 59 m²

Hurbanova, Praha

7 988 808 Kč

135 404 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 66 m²Prodej bytu 3+1 66 m²
Prodej bytu 3+1 66 m²
Prodej bytu 3+1 66 m²

Prodej bytu 3+1 66 m²

Obeciny VIII, Zlín

5 490 000 Kč

83 182 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 76 m²Prodej bytu 3+1 76 m²
Prodej bytu 3+1 76 m²
Prodej bytu 3+1 76 m²

Prodej bytu 3+1 76 m²

Kaštanová, Rosice

7 100 000 Kč

93 421 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 72 m²Prodej bytu 3+1 72 m²
Prodej bytu 3+1 72 m²
Prodej bytu 3+1 72 m²

Prodej bytu 3+1 72 m²

Vimperská 200, Kašperské Hory

4 850 000 Kč

67 361 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 74 m²Prodej bytu 3+1 74 m²
Prodej bytu 3+1 74 m²
Prodej bytu 3+1 74 m²

Prodej bytu 3+1 74 m²

Jožky Jabůrkové 2464/9, Most

2 999 900 Kč

40 539 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 75 m²Prodej bytu 3+1 75 m²
Prodej bytu 3+1 75 m²
Prodej bytu 3+1 75 m²

Prodej bytu 3+1 75 m²

Pod Koníčky 452, Klatovy II

5 500 000 Kč

73 333 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 62 m²Prodej bytu 3+1 62 m²
Prodej bytu 3+1 62 m²
Prodej bytu 3+1 62 m²

Prodej bytu 3+1 62 m²

U Pekárny 1047, Havlíčkův Brod

4 490 000 Kč

72 419 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 62 m²Prodej bytu 3+1 62 m²
Prodej bytu 3+1 62 m²
Prodej bytu 3+1 62 m²

Prodej bytu 3+1 62 m²

U Pekárny 1047, Havlíčkův Brod

4 890 000 Kč

78 871 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 67 m²Prodej bytu 3+1 67 m²
Prodej bytu 3+1 67 m²
Prodej bytu 3+1 67 m²

Prodej bytu 3+1 67 m²

Lipová 160, Český Krumlov - Domoradice

4 190 000 Kč

62 537 Kč/m2

1...121314...43

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 702 bytů

Zrušit omezení

1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15 pokojů a víceAtypické