Kontakt

Byty 3+1 na prodej s cenou do 8 mil. Kč

Do 8 mil. Kč

3+1

368 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 3+1 72 m²Prodej bytu 3+1 72 m²
Prodej bytu 3+1 72 m²
Prodej bytu 3+1 72 m²

Prodej bytu 3+1 72 m²

Guldenerova, Plzeň

6 240 000 Kč

86 667 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 368 bytů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 3+1 76.5 m²Prodej bytu 3+1 76.5 m²
Prodej bytu 3+1 76.5 m²
Prodej bytu 3+1 76.5 m²

Prodej bytu 3+1 76.5 m²

Lumírova 544/72, Ostrava - Výškovice

4 990 000 Kč

65 229 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 66 m²Prodej bytu 3+1 66 m²
Prodej bytu 3+1 66 m²
Prodej bytu 3+1 66 m²

Prodej bytu 3+1 66 m²

Pod špitálem 1306, Praha - Zbraslav

7 900 000 Kč

119 697 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 61 m²Prodej bytu 3+1 61 m²
Prodej bytu 3+1 61 m²
Prodej bytu 3+1 61 m²

Prodej bytu 3+1 61 m²

Průběžná 592/3, České Budějovice 3

6 100 000 Kč

5 790 000 Kč

94 918 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 78 m²Prodej bytu 3+1 78 m²
Prodej bytu 3+1 78 m²
Prodej bytu 3+1 78 m²

Prodej bytu 3+1 78 m²

Tovární, Záblatí, Bohumín

3 500 000 Kč

3 300 000 Kč

42 308 Kč/m2

Realitní makléř: Radim Kuchař
Realitní kancelář: AZET reality
Realitní makléř: Radim Kuchař

Radim Kuchař

4.8

Realitní kancelář: AZET reality
Prodej bytu 3+1 69 m²Prodej bytu 3+1 69 m²
Prodej bytu 3+1 69 m²
Prodej bytu 3+1 69 m²

Prodej bytu 3+1 69 m²

1. máje 1267, Orlová - Lutyně

2 000 000 Kč

1 900 000 Kč

27 536 Kč/m2

Realitní makléř: Marek Zabral
Realitní kancelář: AZET reality
Realitní makléř: Marek Zabral

Marek Zabral

4.9

Realitní kancelář: AZET reality
Prodej bytu 3+1 87 m²Prodej bytu 3+1 87 m²
Prodej bytu 3+1 87 m²
Prodej bytu 3+1 87 m²

Prodej bytu 3+1 87 m²

Holečkova 206/2, Karlovy Vary - Stará Role

4 500 000 Kč

4 300 000 Kč

49 425 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 70 m²Prodej bytu 3+1 70 m²
Prodej bytu 3+1 70 m²
Prodej bytu 3+1 70 m²

Prodej bytu 3+1 70 m²

Budyšínská 2540, Česká Lípa

2 800 000 Kč

40 000 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Šmat
Realitní kancelář: Motyčka Reality a Finance, GEPARD REALITY
Realitní makléř: Pavel Šmat

Pavel Šmat

4.4

Prodej bytu 3+1 67 m²Prodej bytu 3+1 67 m²
Prodej bytu 3+1 67 m²
Prodej bytu 3+1 67 m²

Prodej bytu 3+1 67 m²

Potoční 1022/36, Odry

3 440 000 Kč

51 343 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 94 m²Prodej bytu 3+1 94 m²
Prodej bytu 3+1 94 m²
Prodej bytu 3+1 94 m²

Prodej bytu 3+1 94 m²

Březová 3230, Teplice - Nová Ves

5 100 000 Kč

4 700 000 Kč

50 000 Kč/m2

Realitní makléř: Tomáš Zajkaš
Realitní kancelář: Keller Williams Destiny
Realitní makléř: Tomáš Zajkaš

Tomáš Zajkaš

4.7

Realitní kancelář: Keller Williams Destiny
1...313233...37

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 368 bytů

Zrušit omezení

1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15 pokojů a víceAtypické