Kontakt

Byty 3+1 na prodej s cenou do 88 mil. Kč

Do 88 mil. Kč

3+1

435 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 3+1 74 m²Prodej bytu 3+1 74 m²
Prodej bytu 3+1 74 m²
Prodej bytu 3+1 74 m²

Prodej bytu 3+1 74 m²

Všeradice 25, Všeradice

5 350 000 Kč

5 190 000 Kč

70 135 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 674 bytů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 3+1 82 m²Prodej bytu 3+1 82 m²
Prodej bytu 3+1 82 m²
Prodej bytu 3+1 82 m²

Prodej bytu 3+1 82 m²

Mánesova, Boskovice

6 500 000 Kč

6 300 000 Kč

76 829 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 68 m²Prodej bytu 3+1 68 m²
Prodej bytu 3+1 68 m²
Prodej bytu 3+1 68 m²

Prodej bytu 3+1 68 m²

Jaroslava Misky 76/14, Ostrava - Dubina

3 990 000 Kč

3 870 000 Kč

56 912 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 73 m²Prodej bytu 3+1 73 m²
Prodej bytu 3+1 73 m²
Prodej bytu 3+1 73 m²

Prodej bytu 3+1 73 m²

Slovákova 318/2, Boskovice

6 300 000 Kč

6 150 000 Kč

84 247 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 69 m²Prodej bytu 3+1 69 m²
Prodej bytu 3+1 69 m²
Prodej bytu 3+1 69 m²

Prodej bytu 3+1 69 m²

Požárníků 682, Chrudim II

4 400 000 Kč

4 350 000 Kč

63 043 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 69 m²Prodej bytu 3+1 69 m²
Prodej bytu 3+1 69 m²
Prodej bytu 3+1 69 m²

Prodej bytu 3+1 69 m²

Sídl. Míru 251, Volary

1 990 000 Kč

1 940 000 Kč

28 116 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 96 m²Prodej bytu 3+1 96 m²
Prodej bytu 3+1 96 m²
Prodej bytu 3+1 96 m²

Prodej bytu 3+1 96 m²

Václava Černého 153, Benátky nad Jizerou

9 950 000 Kč

103 646 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 77 m²Prodej bytu 3+1 77 m²
Prodej bytu 3+1 77 m²
Prodej bytu 3+1 77 m²

Prodej bytu 3+1 77 m²

Za černým mostem 100, Praha 14 - Kyje

9 500 000 Kč

123 377 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 65 m²Prodej bytu 3+1 65 m²
Prodej bytu 3+1 65 m²
Prodej bytu 3+1 65 m²

Prodej bytu 3+1 65 m²

Jaromíra Matuška, Dubina, Ostrava

3 570 000 Kč

54 923 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 68 m²Prodej bytu 3+1 68 m²
Prodej bytu 3+1 68 m²
Prodej bytu 3+1 68 m²

Prodej bytu 3+1 68 m²

Okružní, Havířov

2 750 000 Kč

40 441 Kč/m2

1...111213...44

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 674 bytů

Zrušit omezení

1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15 pokojů a víceAtypické