Kontakt

Byty 3+1 na prodej s cenou od 1 mil. Kč

Od 1 mil. Kč

3+1

427 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 3+1 60 m²Prodej bytu 3+1 60 m²
Prodej bytu 3+1 60 m²
Prodej bytu 3+1 60 m²

Prodej bytu 3+1 60 m²

Sokolovská 729/91, Karlovy Vary - Rybáře

3 780 000 Kč

63 000 Kč/m2

Realitní makléř: Michal Šnajdr
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Michal Šnajdr

Michal Šnajdr

Realitní kancelář: M&M reality

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 627 bytů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 3+1 62 m²Prodej bytu 3+1 62 m²
Prodej bytu 3+1 62 m²
Prodej bytu 3+1 62 m²

Prodej bytu 3+1 62 m²

Pionýrská 993/26, Olomouc - Nová Ulice

4 690 000 Kč

75 645 Kč/m2

Realitní makléř: Veronika Chlubna
Realitní kancelář: RE/MAX Partner
Realitní makléř: Veronika Chlubna

Veronika Chlubna

Realitní kancelář: RE/MAX Partner
Prodej bytu 3+1 69 m²Prodej bytu 3+1 69 m²
Prodej bytu 3+1 69 m²
Prodej bytu 3+1 69 m²

Prodej bytu 3+1 69 m²

Fryčovická, Praha

8 390 000 Kč

121 594 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 71 m²Prodej bytu 3+1 71 m²
Prodej bytu 3+1 71 m²
Prodej bytu 3+1 71 m²

Prodej bytu 3+1 71 m²

M. J. Lermontova 969/4, Praha 6 - Bubeneč

8 300 000 Kč

116 901 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 55 m²Prodej bytu 3+1 55 m²
Prodej bytu 3+1 55 m²
Prodej bytu 3+1 55 m²

Prodej bytu 3+1 55 m²

K. H. Borovského 136/15, Most

2 099 900 Kč

38 180 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 76 m²Prodej bytu 3+1 76 m²
Prodej bytu 3+1 76 m²
Prodej bytu 3+1 76 m²

Prodej bytu 3+1 76 m²

Částkova 1828/13, Plzeň - Východní Předměstí

6 299 000 Kč

82 882 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 71 m²Prodej bytu 3+1 71 m²
Prodej bytu 3+1 71 m²
Prodej bytu 3+1 71 m²

Prodej bytu 3+1 71 m²

Přecechtělova 2240/5, Praha 13 - Stodůlky

9 947 000 Kč

140 099 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Ledvina
Realitní kancelář: NEXT REALITY GROUP
Realitní makléř: Jan Ledvina

Jan Ledvina

4.8

Realitní kancelář: NEXT REALITY GROUP
Prodej bytu 3+1 65 m²Prodej bytu 3+1 65 m²
Prodej bytu 3+1 65 m²
Prodej bytu 3+1 65 m²

Prodej bytu 3+1 65 m²

Patočkova, Chomutov

3 350 000 Kč

51 538 Kč/m2

Realitní makléř: Tomáš Vyhnálek
Realitní kancelář: Tomáš Vyhnálek
Realitní makléř: Tomáš Vyhnálek

Tomáš Vyhnálek

4.3

Realitní kancelář: Tomáš Vyhnálek
Prodej bytu 3+1 106 m²Prodej bytu 3+1 106 m²
Prodej bytu 3+1 106 m²
Prodej bytu 3+1 106 m²

Prodej bytu 3+1 106 m²

Nádražní 1816/84, Ostrava - Moravská Ostrava

5 720 000 Kč

53 962 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 53 m²Prodej bytu 3+1 53 m²
Prodej bytu 3+1 53 m²
Prodej bytu 3+1 53 m²

Prodej bytu 3+1 53 m²

Mezilesní 555/3, Praha 4 - Lhotka

6 890 000 Kč

6 490 000 Kč

122 453 Kč/m2

1...242526...43

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 627 bytů

Zrušit omezení

1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15 pokojů a víceAtypické