Kontakt

Byty 3+1 na prodej s cenou 2 mil. - 3 mil. Kč

2 mil. - 3 mil. Kč

3+1

55 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 3+1 65 m²Prodej bytu 3+1 65 m²
Prodej bytu 3+1 65 m²
Prodej bytu 3+1 65 m²

Prodej bytu 3+1 65 m²

Kopečná 452, Vrbno pod Pradědem

3 116 627 Kč

2 850 000 Kč

43 846 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 254 bytů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 3+1 64 m²Prodej bytu 3+1 64 m²
Prodej bytu 3+1 64 m²
Prodej bytu 3+1 64 m²

Prodej bytu 3+1 64 m²

Okružní , Mimoň

2 630 000 Kč

2 400 000 Kč

37 500 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Šmat
Realitní kancelář: Motyčka Reality a Finance, GEPARD REALITY
Realitní makléř: Pavel Šmat

Pavel Šmat

4.4

Prodej bytu 3+1 80 m²Prodej bytu 3+1 80 m²
Prodej bytu 3+1 80 m²
Prodej bytu 3+1 80 m²

Prodej bytu 3+1 80 m²

Sirotčí, Ostrava

2 300 000 Kč

28 750 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Sikora
Realitní kancelář: IDON, Sikora&Partner, spol.s.r.o.
Realitní makléř: Jiří Sikora

Jiří Sikora

4.8

Realitní kancelář: IDON, Sikora&Partner, spol.s.r.o.
Prodej bytu 3+1 59 m²Prodej bytu 3+1 59 m²
Prodej bytu 3+1 59 m²
Prodej bytu 3+1 59 m²

Prodej bytu 3+1 59 m²

Závodu míru 506, Karlovy Vary

2 860 000 Kč

48 475 Kč/m2

Realitní makléř: Michal Šnajdr
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Michal Šnajdr

Michal Šnajdr

Realitní kancelář: M&M reality
Prodej bytu 3+1 55 m²Prodej bytu 3+1 55 m²
Prodej bytu 3+1 55 m²
Prodej bytu 3+1 55 m²

Prodej bytu 3+1 55 m²

K. H. Borovského 136/15, Most

2 099 900 Kč

38 180 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 68 m²Prodej bytu 3+1 68 m²
Prodej bytu 3+1 68 m²
Prodej bytu 3+1 68 m²

Prodej bytu 3+1 68 m²

Studentská, Karviná

2 699 000 Kč

39 691 Kč/m2

Realitní makléř: Zbigniew Macura
Realitní kancelář: Zbigniew Macura - realitní makléř
Realitní makléř: Zbigniew Macura

Zbigniew Macura

Realitní kancelář: Zbigniew Macura - realitní makléř
Prodej bytu 3+1 62 m²Prodej bytu 3+1 62 m²
Prodej bytu 3+1 62 m²
Prodej bytu 3+1 62 m²

Prodej bytu 3+1 62 m²

M. G. Dobnera, Most

2 279 900 Kč

36 773 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 63 m²Prodej bytu 3+1 63 m²
Prodej bytu 3+1 63 m²
Prodej bytu 3+1 63 m²

Prodej bytu 3+1 63 m²

Hartmanice 45, Hartmanice

2 900 000 Kč

46 032 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 70 m²Prodej bytu 3+1 70 m²
Prodej bytu 3+1 70 m²
Prodej bytu 3+1 70 m²

Prodej bytu 3+1 70 m²

Atletická, Sokolov

2 900 000 Kč

41 429 Kč/m2

Realitní makléř: Alexandr Tržecjak
Realitní kancelář: Dumrealit.cz Bonus
Realitní makléř: Alexandr Tržecjak

Alexandr Tržecjak

4.9

Realitní kancelář: Dumrealit.cz Bonus
Prodej bytu 3+1 86 m²Prodej bytu 3+1 86 m²
Prodej bytu 3+1 86 m²
Prodej bytu 3+1 86 m²

Prodej bytu 3+1 86 m²

Čejetice 102, Čejetice

2 900 000 Kč

33 721 Kč/m2

1...3456

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 254 bytů

Zrušit omezení

1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15 pokojů a víceAtypické