Kontakt

Byty 3+1 na prodej s cenou 5 mil. - 10 mil. Kč

5 mil. - 10 mil. Kč

3+1

142 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 3+1 88 m²Prodej bytu 3+1 88 m²
Prodej bytu 3+1 88 m²
Prodej bytu 3+1 88 m²

Prodej bytu 3+1 88 m²

Skrétova 774/2, Plzeň 3 - Jižní Předměstí

7 990 000 Kč

7 490 000 Kč

85 114 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Čejka
Realitní kancelář: Správná realitka
Realitní makléř: Pavel Čejka

Pavel Čejka

4.9

Realitní kancelář: Správná realitka

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 620 bytů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 3+1 76 m²Prodej bytu 3+1 76 m²
Prodej bytu 3+1 76 m²
Prodej bytu 3+1 76 m²

Prodej bytu 3+1 76 m²

Okružní, Třebíč - Borovina

6 390 000 Kč

6 190 000 Kč

81 447 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Kašparides
Realitní kancelář: Kašparides s.r.o.
Realitní makléř: Petr Kašparides

Petr Kašparides

4.8

Realitní kancelář: Kašparides s.r.o.
Prodej bytu 3+1 94 m²Prodej bytu 3+1 94 m²
Prodej bytu 3+1 94 m²
Prodej bytu 3+1 94 m²

Prodej bytu 3+1 94 m²

Slavíkova 180/2, Hodonín

5 700 000 Kč

5 499 990 Kč

58 511 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Pospíšil
Realitní kancelář: Jiří Pospíšil REALITY PRORADOST
Realitní makléř: Jiří Pospíšil

Jiří Pospíšil

5.0

Realitní kancelář: Jiří Pospíšil REALITY PRORADOST
Prodej bytu 3+1 73 m²Prodej bytu 3+1 73 m²
Prodej bytu 3+1 73 m²
Prodej bytu 3+1 73 m²

Prodej bytu 3+1 73 m²

Benešovo náměstí 2442, Pardubice - Zelené Předměstí

6 150 000 Kč

84 247 Kč/m2

Realitní makléř: Ján Otrošina
Realitní kancelář: OTROŠINA Invest
Realitní makléř: Ján Otrošina

Ján Otrošina

Realitní kancelář: OTROŠINA Invest
Prodej bytu 3+1 85 m²Prodej bytu 3+1 85 m²
Prodej bytu 3+1 85 m²
Prodej bytu 3+1 85 m²

Prodej bytu 3+1 85 m²

Sluneční 324/6, Křelov-Břuchotín - Křelov

5 500 000 Kč

5 200 000 Kč

61 176 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Indrák
Realitní kancelář: hanakreality.cz
Realitní makléř: Pavel Indrák

Pavel Indrák

Realitní kancelář: hanakreality.cz
Prodej bytu 3+1 76 m²Prodej bytu 3+1 76 m²
Prodej bytu 3+1 76 m²
Prodej bytu 3+1 76 m²

Prodej bytu 3+1 76 m²

Kordačova 57, Kladno

6 690 000 Kč

6 390 000 Kč

84 079 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Maleček
Realitní kancelář: Maleček Reality & Finance
Realitní makléř: Petr Maleček

Petr Maleček

4.8

Realitní kancelář: Maleček Reality & Finance
Prodej bytu 3+1 74 m²Prodej bytu 3+1 74 m²
Prodej bytu 3+1 74 m²
Prodej bytu 3+1 74 m²

Prodej bytu 3+1 74 m²

Všeradice 25, Všeradice

5 350 000 Kč

5 190 000 Kč

70 135 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 74 m²Prodej bytu 3+1 74 m²
Prodej bytu 3+1 74 m²
Prodej bytu 3+1 74 m²

Prodej bytu 3+1 74 m²

Na Šištotě, Valašské Meziříčí

5 290 000 Kč

71 486 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 79 m²Prodej bytu 3+1 79 m²
Prodej bytu 3+1 79 m²
Prodej bytu 3+1 79 m²

Prodej bytu 3+1 79 m²

Soběšická 1055/75, Brno - Husovice

8 585 000 Kč

108 671 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 96 m²Prodej bytu 3+1 96 m²
Prodej bytu 3+1 96 m²
Prodej bytu 3+1 96 m²

Prodej bytu 3+1 96 m²

Václava Černého 153, Benátky nad Jizerou

9 950 000 Kč

103 646 Kč/m2

1234...15

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 620 bytů

Zrušit omezení

1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15 pokojů a víceAtypické