Kontakt

Byty 3+1 na prodej s cenou 5 mil. - 10 mil. Kč

5 mil. - 10 mil. Kč

3+1

142 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 3+1 93 m²Prodej bytu 3+1 93 m²
Prodej bytu 3+1 93 m²
Prodej bytu 3+1 93 m²

Prodej bytu 3+1 93 m²

Na Potůčku 11, Sedlčany

5 790 000 Kč

5 500 000 Kč

59 140 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 622 bytů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 3+1 72 m²Prodej bytu 3+1 72 m²
Prodej bytu 3+1 72 m²
Prodej bytu 3+1 72 m²

Prodej bytu 3+1 72 m²

Teplická 1678, Litoměřice

6 749 000 Kč

6 499 000 Kč

90 264 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 73 m²Prodej bytu 3+1 73 m²
Prodej bytu 3+1 73 m²
Prodej bytu 3+1 73 m²

Prodej bytu 3+1 73 m²

Slezská 4769, Zlín

5 600 000 Kč

76 712 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 74 m²Prodej bytu 3+1 74 m²
Prodej bytu 3+1 74 m²
Prodej bytu 3+1 74 m²

Prodej bytu 3+1 74 m²

Benešova, Kutná Hora

5 389 900 Kč

5 179 900 Kč

69 999 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 80 m²Prodej bytu 3+1 80 m²
Prodej bytu 3+1 80 m²
Prodej bytu 3+1 80 m²

Prodej bytu 3+1 80 m²

Jana Masaryka 1595/5, Jihlava

6 290 000 Kč

6 150 000 Kč

76 875 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 75 m²Prodej bytu 3+1 75 m²
Prodej bytu 3+1 75 m²
Prodej bytu 3+1 75 m²

Prodej bytu 3+1 75 m²

Budovcova 269, Klatovy III

5 300 000 Kč

5 100 000 Kč

68 000 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 86 m²Prodej bytu 3+1 86 m²
Prodej bytu 3+1 86 m²
Prodej bytu 3+1 86 m²

Prodej bytu 3+1 86 m²

305, Frýdlant nad Ostravicí

7 290 000 Kč

6 990 000 Kč

81 279 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 104 m²Prodej bytu 3+1 104 m²
Prodej bytu 3+1 104 m²
Prodej bytu 3+1 104 m²

Prodej bytu 3+1 104 m²

Jeremenkova 653/3, Šumperk

5 700 000 Kč

5 599 000 Kč

53 837 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 101 m²Prodej bytu 3+1 101 m²
Prodej bytu 3+1 101 m²
Prodej bytu 3+1 101 m²

Prodej bytu 3+1 101 m²

Jeremenkova 653/3, Šumperk

5 550 000 Kč

5 449 000 Kč

53 950 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 132 m²Prodej bytu 3+1 132 m²
Prodej bytu 3+1 132 m²
Prodej bytu 3+1 132 m²

Prodej bytu 3+1 132 m²

Hanačka 2992/2, Prostějov

5 906 910 Kč

5 000 000 Kč

37 879 Kč/m2

1...567...15

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 622 bytů

Zrušit omezení

1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15 pokojů a víceAtypické