Kontakt

Byty 3+1 na prodej s cenou 5 mil. - 10 mil. Kč

5 mil. - 10 mil. Kč

3+1

143 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 3+1 77 m²Prodej bytu 3+1 77 m²
Prodej bytu 3+1 77 m²
Prodej bytu 3+1 77 m²

Prodej bytu 3+1 77 m²

Děčínská 467/9, Praha 9 - Střížkov

9 790 000 Kč

127 143 Kč/m2

Realitní makléř: Daniel Kotula
Realitní kancelář: Realitní kancelář KOTULA
Realitní makléř: Daniel Kotula

Daniel Kotula

4.5

Realitní kancelář: Realitní kancelář KOTULA

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 617 bytů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 3+1 69 m²Prodej bytu 3+1 69 m²
Prodej bytu 3+1 69 m²
Prodej bytu 3+1 69 m²

Prodej bytu 3+1 69 m²

José Martího 376/6, Praha 6 - Veleslavín

7 490 000 Kč

108 551 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 70.2 m²Prodej bytu 3+1 70.2 m²
Prodej bytu 3+1 70.2 m²
Prodej bytu 3+1 70.2 m²

Prodej bytu 3+1 70.2 m²

Heranova 1545/8, Praha 13 - Stodůlky

8 500 000 Kč

121 083 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 67 m²Prodej bytu 3+1 67 m²
Prodej bytu 3+1 67 m²
Prodej bytu 3+1 67 m²

Prodej bytu 3+1 67 m²

Na Drážce, Pardubice

6 490 000 Kč

96 866 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 66 m²Prodej bytu 3+1 66 m²
Prodej bytu 3+1 66 m²
Prodej bytu 3+1 66 m²

Prodej bytu 3+1 66 m²

Haškova 140/3, Brno - Lesná

8 100 000 Kč

122 727 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 80 m²Prodej bytu 3+1 80 m²
Prodej bytu 3+1 80 m²
Prodej bytu 3+1 80 m²

Prodej bytu 3+1 80 m²

Kamenný Přívoz, okres Praha-západ

5 870 000 Kč

73 375 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Fára
Realitní kancelář: KOFAREAL s.r.o.
Realitní makléř: Petr Fára

Petr Fára

4.6

Realitní kancelář: KOFAREAL s.r.o.
Prodej bytu 3+1 119 m²Prodej bytu 3+1 119 m²
Prodej bytu 3+1 119 m²
Prodej bytu 3+1 119 m²

Prodej bytu 3+1 119 m²

Nábřeží, Olomouc

8 490 000 Kč

7 990 000 Kč

67 143 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 67 m²Prodej bytu 3+1 67 m²
Prodej bytu 3+1 67 m²
Prodej bytu 3+1 67 m²

Prodej bytu 3+1 67 m²

Tyršova 846, Kostelec nad Černými lesy

6 490 000 Kč

96 866 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 85 m²Prodej bytu 3+1 85 m²
Prodej bytu 3+1 85 m²
Prodej bytu 3+1 85 m²

Prodej bytu 3+1 85 m²

Jasmínová, Český Krumlov

6 500 000 Kč

76 471 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Hana Janošťáková, M.R.E.
Realitní kancelář: ViaFinance reality
Realitní makléř: Mgr. Hana Janošťáková, M.R.E.

Mgr. Hana Janošťáková, M.R.E.

4.9

Realitní kancelář: ViaFinance reality
Prodej bytu 3+1 56.1 m²Prodej bytu 3+1 56.1 m²
Prodej bytu 3+1 56.1 m²
Prodej bytu 3+1 56.1 m²

Prodej bytu 3+1 56.1 m²

Vratislavská, Bohnice, Praha

7 890 000 Kč

140 642 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Šárka Tranová
Realitní kancelář: Tranová & Šlosar
Realitní makléř: Mgr. Šárka Tranová

Mgr. Šárka Tranová

4.9

Realitní kancelář: Tranová & Šlosar
1...8910...15

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 617 bytů

Zrušit omezení

1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15 pokojů a víceAtypické