Kontakt

Byty 3+1 na prodej s cenou od 6 mil. Kč

Od 6 mil. Kč

3+1

115 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 3+1 65 m²Prodej bytu 3+1 65 m²
Prodej bytu 3+1 65 m²
Prodej bytu 3+1 65 m²

Prodej bytu 3+1 65 m²

Michelangelova, Praha

8 950 000 Kč

8 499 000 Kč

130 754 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 532 bytů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 3+1 81 m²Prodej bytu 3+1 81 m²
Prodej bytu 3+1 81 m²
Prodej bytu 3+1 81 m²

Prodej bytu 3+1 81 m²

Ohradní 1350/27, Praha 4 - Michle

11 690 000 Kč

144 321 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 68 m²Prodej bytu 3+1 68 m²
Prodej bytu 3+1 68 m²
Prodej bytu 3+1 68 m²

Prodej bytu 3+1 68 m²

Jungmannova, Beroun-Město

6 800 000 Kč

100 000 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 59 m²Prodej bytu 3+1 59 m²
Prodej bytu 3+1 59 m²
Prodej bytu 3+1 59 m²

Prodej bytu 3+1 59 m²

Peroutkova, Praha

9 050 000 Kč

153 390 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 71 m²Prodej bytu 3+1 71 m²
Prodej bytu 3+1 71 m²
Prodej bytu 3+1 71 m²

Prodej bytu 3+1 71 m²

Mokřany 4, Praha

9 150 000 Kč

128 873 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 90 m²Prodej bytu 3+1 90 m²
Prodej bytu 3+1 90 m²
Prodej bytu 3+1 90 m²

Prodej bytu 3+1 90 m²

Průběžná 2492/8, České Budějovice 3

6 500 000 Kč

6 200 000 Kč

68 889 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 83 m²Prodej bytu 3+1 83 m²
Prodej bytu 3+1 83 m²
Prodej bytu 3+1 83 m²

Prodej bytu 3+1 83 m²

Galandova 1245/27, Praha 17 - Řepy

9 290 000 Kč

111 928 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 119 m²Prodej bytu 3+1 119 m²
Prodej bytu 3+1 119 m²
Prodej bytu 3+1 119 m²

Prodej bytu 3+1 119 m²

Nábřeží, Olomouc

8 490 000 Kč

7 990 000 Kč

67 143 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 80 m²Prodej bytu 3+1 80 m²
Prodej bytu 3+1 80 m²
Prodej bytu 3+1 80 m²

Prodej bytu 3+1 80 m²

Naskové 995/16, Praha 5 - Košíře

11 990 000 Kč

10 990 000 Kč

137 375 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 72 m²Prodej bytu 3+1 72 m²
Prodej bytu 3+1 72 m²
Prodej bytu 3+1 72 m²

Prodej bytu 3+1 72 m²

Šrámkova 428/10, Brno - Lesná

9 500 000 Kč

9 250 000 Kč

128 472 Kč/m2

1...345...12

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 532 bytů

Zrušit omezení

1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15 pokojů a víceAtypické